Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.03
2017
1209

Czego NIE kupować z okazji Dnia Kobiet?

Czego NIE kupować z okazji Dnia Kobiet?

Dzień Kobiet to czas, w którym każda z pań chciałaby się poczuć wyjątkowo. 8 marca już coraz bliżej i zostało zaledwie kilka dni, by wybrać coś wyjątkowego. Chociaż kobiety uwielbiają dostawać prezenty, nie wszystko wywoła na ich twarzach uśmiech.

Jakich prezentów unikać, by nie zepsuć atmosfery tego dnia?

Sprzęt AGD
Co prawda jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, jednak lepiej zdecydować się na coś bardziej osobistego i sentymentalnego. Może drogi odkurzacz albo nowa patelnia przydadzą się w domu, ale raczej nie zachwycą żadnej z pań. Tego rodzaju prezenty sugerują, gdzie jest miejsce kobiety, a tym samym mogą ją urazić, a nawet doprowadzić do kłótni. 

Ubranie czy bielizna w złym rozmiarze
Pomijając już sam fakt, że większość mężczyzn ma inny gust niż ich partnerki i raczej trudno im kupić sukienkę czy bieliznę, które spodoba się wybrance, jeszcze gorszym pomysłem jest wręczenie ubrania w złym rozmiarze. Dla pań nie ma nic gorszego. Jeśli ubranie będzie za małe, kobieta może uznać, że jest gruba, a jeśli za duże – że to w oczach innych wygląda grubo. 

Kosmetyki i tabletki odchudzające
Najgorsze prezenty na Dzień Kobiet to zdecydowanie wszelkie produkty sugerujące paniom, że powinny schudnąć. Nawet jeśli jakaś kobieta jest akurat na diecie, to wręczenie jej 8 marca zestawu odchudzających tabletek czy kremu na cellulit nie zostanie odebrane jako wsparcie w walce o lepszą figurę, za to na pewno doprowadzi do kłótni czy płaczu. 

Bibeloty
Misie czy figurki są już wprawdzie bardziej sentymentalne niż garnki czy sprzęt AGD, tak naprawdę jednak szybko odkłada się je na półkę, gdzie zbierają kurz i już po kilku dniach się o nich zapomina. Oczywiście, jeśli jakaś z pań jest namiętną zbieraczką tego typu przedmiotów, prezent na pewno jej się spodoba. W przypadku pozostałych kobiet lepiej jednak bardziej się wysilić i znaleźć coś innego. 

Kategorie: Poradnik
Tagi: dzień kobiet, prezenty, co wybrać, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie