Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.03
2017
1209

Czego NIE kupować z okazji Dnia Kobiet?

Czego NIE kupować z okazji Dnia Kobiet?

Dzień Kobiet to czas, w którym każda z pań chciałaby się poczuć wyjątkowo. 8 marca już coraz bliżej i zostało zaledwie kilka dni, by wybrać coś wyjątkowego. Chociaż kobiety uwielbiają dostawać prezenty, nie wszystko wywoła na ich twarzach uśmiech.

Jakich prezentów unikać, by nie zepsuć atmosfery tego dnia?

Sprzęt AGD
Co prawda jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, jednak lepiej zdecydować się na coś bardziej osobistego i sentymentalnego. Może drogi odkurzacz albo nowa patelnia przydadzą się w domu, ale raczej nie zachwycą żadnej z pań. Tego rodzaju prezenty sugerują, gdzie jest miejsce kobiety, a tym samym mogą ją urazić, a nawet doprowadzić do kłótni. 

Ubranie czy bielizna w złym rozmiarze
Pomijając już sam fakt, że większość mężczyzn ma inny gust niż ich partnerki i raczej trudno im kupić sukienkę czy bieliznę, które spodoba się wybrance, jeszcze gorszym pomysłem jest wręczenie ubrania w złym rozmiarze. Dla pań nie ma nic gorszego. Jeśli ubranie będzie za małe, kobieta może uznać, że jest gruba, a jeśli za duże – że to w oczach innych wygląda grubo. 

Kosmetyki i tabletki odchudzające
Najgorsze prezenty na Dzień Kobiet to zdecydowanie wszelkie produkty sugerujące paniom, że powinny schudnąć. Nawet jeśli jakaś kobieta jest akurat na diecie, to wręczenie jej 8 marca zestawu odchudzających tabletek czy kremu na cellulit nie zostanie odebrane jako wsparcie w walce o lepszą figurę, za to na pewno doprowadzi do kłótni czy płaczu. 

Bibeloty
Misie czy figurki są już wprawdzie bardziej sentymentalne niż garnki czy sprzęt AGD, tak naprawdę jednak szybko odkłada się je na półkę, gdzie zbierają kurz i już po kilku dniach się o nich zapomina. Oczywiście, jeśli jakaś z pań jest namiętną zbieraczką tego typu przedmiotów, prezent na pewno jej się spodoba. W przypadku pozostałych kobiet lepiej jednak bardziej się wysilić i znaleźć coś innego. 

Kategorie: Poradnik
Tagi: dzień kobiet, prezenty, co wybrać, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie