Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.03
2017
1209

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zrobią zakupy według dostarczonej wirtualnie listy zakupów, w wybranym przez ciebie sklepie i dowiozą prosto pod twoje drzwi. Brzmi jak bajka? Tak działają pracownicy serwisu Szopi.pl.

Od teraz zakupy w popularnych sklepach, które nie posiadają usług sprzedaży online będziesz mógł zrobić bez wychodzenia z domu. Pracownicy Szopi.pl pójdą do wybranego przez ciebie sklepu, zrobią zakupy i dostarczą je do twojego mieszkania.

O pomyśle prezesa firmy, Zbigniewa Płuciennika, pisze portal wiadomoscihandlowe.pl. W Ameryce i w Azji takie usługi już działają, ale w Polsce to nowość. Szopi.pl działa od połowy zeszłego roku. Jest on przydatny szczególnie w przypadku chęci zrobienia zakupów w Biedronce i Lidlu, najpopularniejszych w Polsce sklepach, które zarazem nie mają możliwości zamawiania dostawy do domu przez internet w ramach tak zwanego e-sklepu. Inne markety, w których zakupy za nas zrobią pracownicy Szopi.pl, to Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł i kilka mniejszych punktów, jak na przykład Galeria Wypieków.

Mimo że duża część marketów prowadzi już sprzedaż on-line, nowy serwis wyróżnia się ekspresowym tempem dostarczania zakupów, czym zyskuje przewagę nad dyskontami. W większości przypadków czas oczekiwania na dostawę nie przekracza godziny. Klient może również skorzystać z możliwości kontaktowania z szoperem . Działa to także w drugą stronę więc jeśli przykładowo któregoś z zamówionych towarów nie ma półce, klient odbiera telefon z pytaniem, czy kupić coś w zamian, czy też zrezygnować z zakupu tej pozycji. Przy składaniu zamówienia klient zostaje zapoznany z szoperem, a dowiezione zakupy są opakowane w ekologiczne, estetyczne opakowania.

W tej chwili serwis działa na większości obszaru Krakowa oraz na 70 procentach powierzchni Warszawy. Dziennie z jego usług korzysta około 100 klientów. W najbliższym czasie firma planuje ekspansję na kolejne miasta: Poznań oraz Trójmiasto.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie