Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.03
2017
1209

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zakupy w Lidlu i Biedronce z dostawą do domu? Dzięki temu serwisowi to możliwe.

Zrobią zakupy według dostarczonej wirtualnie listy zakupów, w wybranym przez ciebie sklepie i dowiozą prosto pod twoje drzwi. Brzmi jak bajka? Tak działają pracownicy serwisu Szopi.pl.

Od teraz zakupy w popularnych sklepach, które nie posiadają usług sprzedaży online będziesz mógł zrobić bez wychodzenia z domu. Pracownicy Szopi.pl pójdą do wybranego przez ciebie sklepu, zrobią zakupy i dostarczą je do twojego mieszkania.

O pomyśle prezesa firmy, Zbigniewa Płuciennika, pisze portal wiadomoscihandlowe.pl. W Ameryce i w Azji takie usługi już działają, ale w Polsce to nowość. Szopi.pl działa od połowy zeszłego roku. Jest on przydatny szczególnie w przypadku chęci zrobienia zakupów w Biedronce i Lidlu, najpopularniejszych w Polsce sklepach, które zarazem nie mają możliwości zamawiania dostawy do domu przez internet w ramach tak zwanego e-sklepu. Inne markety, w których zakupy za nas zrobią pracownicy Szopi.pl, to Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł i kilka mniejszych punktów, jak na przykład Galeria Wypieków.

Mimo że duża część marketów prowadzi już sprzedaż on-line, nowy serwis wyróżnia się ekspresowym tempem dostarczania zakupów, czym zyskuje przewagę nad dyskontami. W większości przypadków czas oczekiwania na dostawę nie przekracza godziny. Klient może również skorzystać z możliwości kontaktowania z szoperem . Działa to także w drugą stronę więc jeśli przykładowo któregoś z zamówionych towarów nie ma półce, klient odbiera telefon z pytaniem, czy kupić coś w zamian, czy też zrezygnować z zakupu tej pozycji. Przy składaniu zamówienia klient zostaje zapoznany z szoperem, a dowiezione zakupy są opakowane w ekologiczne, estetyczne opakowania.

W tej chwili serwis działa na większości obszaru Krakowa oraz na 70 procentach powierzchni Warszawy. Dziennie z jego usług korzysta około 100 klientów. W najbliższym czasie firma planuje ekspansję na kolejne miasta: Poznań oraz Trójmiasto.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie