Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.01
2017
1209

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Dawno minęły już czasy kiedy telewizor był rarytasem, a oglądać telewizję chodziło się do sąsiada 3 piętra wyżej. Dla młodszych może to być duży poziom abstrakcji, ale nawet duże kineskopowe odbiorniki były kiedyś trudno dostępne oraz przede wszystkim drogie.

Jednak większość z nas pamięta duże czarne pudła zajmujące dużo miejsca przed którym siedziało się wpatrzonym jak w obrazek. Technika poszła do przodu a razem z nią rozbudował się rynek telewizorów. W obecnym momencie zamiast wielkiej skrzyni na kredensie możemy sobie postawić lub powiesić super cienki telewizor którego jakością obrazu będziemy się delektować. Przy zakupie takich telewizorów nie należy przesadzać z rozmiarem. W małym pomieszczeniu nie będziemy odczuwali komfortu z oglądania filmów czy grania na konsoli na telewizorze z ogromnym wyświetlaczem.

Warto wziąć pod uwagę odległość z jakiej będziemy korzystać z urządzenia. Według większość specjalistów największy komfort będziemy odczuwać gdy na każdy metr odległości od telewizora będzie przypadało 10 cali przekątnej wyświetlacza. Przed udaniem się do supermarketu należałoby zmierzyć odległość oraz wielkość pokoju. W sklepach takich jak Media-Markt, Saturn, Euro RTV AGD sprzedawca na pewno pomoże nam wybrać odpowiedni sprzęt, a informacja o wielkości pomieszczenia na pewno mu w tym pomoże.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie