Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.01
2017
1209

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Dawno minęły już czasy kiedy telewizor był rarytasem, a oglądać telewizję chodziło się do sąsiada 3 piętra wyżej. Dla młodszych może to być duży poziom abstrakcji, ale nawet duże kineskopowe odbiorniki były kiedyś trudno dostępne oraz przede wszystkim drogie.

Jednak większość z nas pamięta duże czarne pudła zajmujące dużo miejsca przed którym siedziało się wpatrzonym jak w obrazek. Technika poszła do przodu a razem z nią rozbudował się rynek telewizorów. W obecnym momencie zamiast wielkiej skrzyni na kredensie możemy sobie postawić lub powiesić super cienki telewizor którego jakością obrazu będziemy się delektować. Przy zakupie takich telewizorów nie należy przesadzać z rozmiarem. W małym pomieszczeniu nie będziemy odczuwali komfortu z oglądania filmów czy grania na konsoli na telewizorze z ogromnym wyświetlaczem.

Warto wziąć pod uwagę odległość z jakiej będziemy korzystać z urządzenia. Według większość specjalistów największy komfort będziemy odczuwać gdy na każdy metr odległości od telewizora będzie przypadało 10 cali przekątnej wyświetlacza. Przed udaniem się do supermarketu należałoby zmierzyć odległość oraz wielkość pokoju. W sklepach takich jak Media-Markt, Saturn, Euro RTV AGD sprzedawca na pewno pomoże nam wybrać odpowiedni sprzęt, a informacja o wielkości pomieszczenia na pewno mu w tym pomoże.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie