Blog - Najnowsze informacje o promocjach11.01
2017
1209

Wszędzie dobrze, ale z domu najlepiej

Wszędzie dobrze, ale z domu najlepiej

W dobie nieograniczonych możliwości dostępu do sieci przywykliśmy i bardzo polubiliśmy zakupy przez internet. Większość z nas na pewno miało do czynienia z tego typu transakcjami. Zamówienie obuwia, bluzy czy sprzętu elektronicznego przez internet z dostawa do domu nie stanowi dla nas większego problemu, a wiąże się z komfortem niewychodzenia z domowego zacisza.

Jak natomiast wygląda sytuacja z zakupami spożywczymi dokonywanymi w sieci? Wiele supermarketów oferuje nam taka możliwość, a zamówiony towar możemy mieć w domu nawet na następny dzień.  Jednak z tego typu zakupów korzystamy znacznie rzadziej niż kupna elektroniki czy odzieży. Wynika to zapewne z faktu że czasami może się zdarzyć że zamówionego produktu nie dostaniemy, ponieważ nie ma go fizycznie w sklepie, a zamiast niego otrzymamy jakiś "zamiennik".

Mimo tego małego mankamentu warto skorzystać z udogodnień jakie dają nam supermarkety takie jak Auchan, Piotr i Paweł czy Tesco i przekonać się na własnym przykładzie w jaki sposób to działa i czy będziemy zadowoleni. Parę godzin które zaoszczędzimy kosztem spacerów po hipermarkecie będziemy mogli z czystym sumieniem poświęcić na spacer z psem, grę na konsoli lub innego rodzaju odpoczynek.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Sklepy przyszłości bez kas i kolejek
Porównania
25.05
2017
1209

Sklepy przyszłości bez kas i kolejek

Sklepy przyszłości pozbawione kas, a co za tym idzie, kolejek do nich, to pomysł, który mógłby zrewolucjonizować technologiczny system sprzedaży. Długie oczekiwanie w kolejkach do kas jest czynnikiem, który irytuje aż 45% respondentów - tak wynika z najnowszych badań Mastercard. Jednak dzięki otwartości konsumentów na zmiany, w najbliższym czasie możliwe będzie skanowanie towarów w sklepowych alejkach, aby zaoszczędzić czas, który musielibyśmy przeznaczyć na stanie w kolejce.

Czytaj więcej »
Jak konsumenci postrzegają sklepy?
Porównania
25.05
2017
1209

Jak konsumenci postrzegają sklepy?

Polska sieć sklepów spożywczych należy do jednej z najbardziej rozbudowanych w Europie i może konkurować z zagranicznymi sieciami o miano najszybciej rozwijającej się. Mnogość sklepów sprawia, że właściciele, aby zaistnieć i utrzymać się na rynku, muszą skutecznie wyróżniać się spośród licznej konkurencji. Niezbędna do przeprowadzenia odpowiednich zmian jest znajomość tego, jak klienci postrzegają sklepy. Pierwsza Mapa Percepcji Konsumenckiej polskiego rynku spożywczego, ukazująca sposób postrzegania sklepów przez konsumentów, powstała dzięki firmie konsultingowej Oliver Wyman.

Czytaj więcej »
Zaskocz mamę niebanalnym prezentem!
Poradnik
25.05
2017
1209

Zaskocz mamę niebanalnym prezentem!

To już ostatni moment na wybranie prezentu dla mamy. Co rok chcemy wymyślić coś wyjątkowego, przydatnego i niebanalnego. Jak jednak znaleźć idealną rzecz, dzięki której mama odczuje że jest dla nas ważna? Warto sprawdzić ofertę sklepu Jula. Znajdziesz tam odpowiedni prezent na Dzień Matki.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie