Blog - Najnowsze informacje o promocjach04.01
2017
1209

Kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

15 stycznia już po raz 25 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane w tym roku fundusze przeznaczone zostaną dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Fundację możemy wspierać w sposób tradycyjnych poprzez przekazanie pieniędzy do puszek wolontariuszy, ale także wpłacając darowizny na konto WOŚP. Jednak to nie jedyne możliwości. W tym roku m.in. dzięki portalowi waymore możemy zarejestrować swoje wyzwanie i w ten sposób wesprzeć zbiórkę. Ponadto jak co roku licytowane są złote serduszka, pozłacane 24-karatowym złotem karty play, a także inne przedmioty.

Wiele marek dochód ze sprzedaży swoich produktów przeznacza na pomoc fundacji. WOŚP wspiera np. INTERIA, LIDL, TVN, LIPTON i wielu innych. Podczas zbiórek organizowane są liczne koncerty w całej Polsce, a także biegi. W Warszawie już po raz 11 odbędzie się bieg na dystansie 5 km, a zgromadzone pieniądze z pakietów startowych przekazane zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiałów do nauki pierwszej pomocy. Zbiórki prowadzone są zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Tradycyjnie o godzinie 20 na zakończenie finału wysłane zostanie Światełko Do Nieba. Miejmy nadzieję, że i tym razem padnie rekord i uda się zebrać jeszcze więcej niż rok temu. Wspaniale, że przez ten jeden dzień ludzie potrafią się zjednoczyć dla jednego celu. Pamiętajmy jednak, że Fundację Jurka Owsiaka możemy wspierać przez cały rok, chociażby poprzez przekazanie 1%.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Rower dla dziecka - na jaki się zdecydować?
Porównania
18.08
2017
1209

Rower dla dziecka - na jaki się zdecydować?

Jazda na rowerze to jedna z tych aktywności fizycznych, którą warto zarażać dziecko już od najmłodszych lat. Tym bardziej, iż sezon rowerowy w pełni, a jazda na jednośladzie nie tylko zapewnia ruch, ale także pozwala czerpać radość z uprawianej aktywności. Jednak aby jazda na rowerze była bezpieczna i przynosiła zadowolenie, to podstawowym warunkiem jest wybranie dla dziecka odpowiedniego jednośladu. I tutaj pojawia się odwieczny dylemat - na jaki rower się zdecydować?

Czytaj więcej »
Nie masz pomysłu na śniadanie? Przygotuj dietetyczne tosty!
Poradnik
18.08
2017
1209

Nie masz pomysłu na śniadanie? Przygotuj dietetyczne tosty!

Pomimo wielu możliwości tosty pozostają dla wielu jednym z najbardziej ulubionych śniadań. I trudno się temu dziwić, gdyż chrupiący chleb i miękkie dodatki, mogą zawrócić w głowie praktycznie każdemu. Czasem jednak nawet tosty mogą się "przejeść", zwłaszcza jeśli nie wybieramy do nich nowych dodatków. Sprawdźmy zatem, jak można wyczarować alternatywne dania z tostera.

Czytaj więcej »
Jak dokładnie wyczyścić laptopa?
Poradnik
18.08
2017
1209

Jak dokładnie wyczyścić laptopa?

Kompleksowe czyszczenie laptopa nie wymaga żadnego praktycznego doświadczenia, a co najważniejsze dzięki regularnemu serwisowi można zapobiec wielu kosztownym awariom laptopa. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie rzeczy będą potrzebne do wyczyszczenia komputera i jak za to się właściwie zabrać.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie