Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.12
2016
1209

Co zrobić, aby święta były udane?

Co zrobić, aby święta były udane?

Wydawać by się mogło, że Boże Narodzenie to czas, w którym wszelkie kłótnie i nieporozumienia nie mają racji bytu, a wśród rodzin panuje miłość i spokój. W praktyce często okazuje się, że przez nasze zaniedbania święta okazują się katastrofą, której skutki odczuwamy przez cały rok. Gazetki promocyjne podpowiedzą, czego należy unikać.

Z jakich prezentów zrezygnować?

Świąteczny prezent powinien być dany od serca. Właśnie dlatego z definicji odpada opcja zakupu karty podarunkowej. Takie rozwiązanie jest dowodem braku dostatecznej znajomości drugiej osoby i inicjatywy. Kolejnym popełnianym nagminnie błędem jest kupowanie kosmetyków. Po pierwsze, każdy ma swoje własne, ulubione specyfiki. Co gorsza, tego rodzaju prezent może zostać odebrany jako nieuprzejma sugestia. Jednym z najważniejszych punktów czarnej listy prezentów są zwierzęta. Decyzję o zakupie pupila każdy powinien podjąć świadomie, aby nie porzucić go po nowym roku. Szczekające pudełka nie wchodzą w grę.

Czego unikać w życzeniach świątecznych?

Świąteczne życzenia powinny być przede wszystkim serdeczne. Ich zadaniem jest sprawienie radości drugiej osobie, należy więc unikać nawiązań do tematów intymnych i drażliwych. Nie wplatajmy więc w życzenia niepowodzeń w nauce studenta ani braku chłopaka u trzydziestolatki.

Jak się ubrać na święta?

Boże Narodzenie to jedyny tak wyjątkowy i podniosły okres w roku. Powinniśmy podkreślić to strojem. Panowie muszą ubrać garnitur, lub przynajmniej marynarkę, a panie elegancką sukienkę. Nie zapominajmy również o szczegółach. Dopasowane buty zamiast kapci to konieczność.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie