Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.12
2016
1209

Co zrobić, aby święta były udane?

Co zrobić, aby święta były udane?

Wydawać by się mogło, że Boże Narodzenie to czas, w którym wszelkie kłótnie i nieporozumienia nie mają racji bytu, a wśród rodzin panuje miłość i spokój. W praktyce często okazuje się, że przez nasze zaniedbania święta okazują się katastrofą, której skutki odczuwamy przez cały rok. Gazetki promocyjne podpowiedzą, czego należy unikać.

Z jakich prezentów zrezygnować?

Świąteczny prezent powinien być dany od serca. Właśnie dlatego z definicji odpada opcja zakupu karty podarunkowej. Takie rozwiązanie jest dowodem braku dostatecznej znajomości drugiej osoby i inicjatywy. Kolejnym popełnianym nagminnie błędem jest kupowanie kosmetyków. Po pierwsze, każdy ma swoje własne, ulubione specyfiki. Co gorsza, tego rodzaju prezent może zostać odebrany jako nieuprzejma sugestia. Jednym z najważniejszych punktów czarnej listy prezentów są zwierzęta. Decyzję o zakupie pupila każdy powinien podjąć świadomie, aby nie porzucić go po nowym roku. Szczekające pudełka nie wchodzą w grę.

Czego unikać w życzeniach świątecznych?

Świąteczne życzenia powinny być przede wszystkim serdeczne. Ich zadaniem jest sprawienie radości drugiej osobie, należy więc unikać nawiązań do tematów intymnych i drażliwych. Nie wplatajmy więc w życzenia niepowodzeń w nauce studenta ani braku chłopaka u trzydziestolatki.

Jak się ubrać na święta?

Boże Narodzenie to jedyny tak wyjątkowy i podniosły okres w roku. Powinniśmy podkreślić to strojem. Panowie muszą ubrać garnitur, lub przynajmniej marynarkę, a panie elegancką sukienkę. Nie zapominajmy również o szczegółach. Dopasowane buty zamiast kapci to konieczność.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie