Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.12
2016
1209

10 najmniej trafionych prezentów świątecznych

10 najmniej trafionych prezentów świątecznych

Każdy z nas kocha otrzymywać prezenty. Ale czy wszystkie cieszą nas równie mocno? Zdecydowanie nie! Wśród prezentów znajdują się również takie, których szczerze nienawidzimy dostawać. Oto lista dziesięciu najbardziej nietrafionych podarunków.

 

1. Skarpety

Oto absolutny numer jeden nietrafionych prezentów. Skarpety owszem, przydają się, ale kto lubi dostawać je na każdą możliwą okazję?

 

2. Perfumy i kosmetyki

Na Boże Narodzenie promocje perfum i kosmetyków wręcz biją po oczach. Jeśli jednak naprawdę dobrze nie znasz obdarowywanej osoby, lepiej wybrać coś innego.

 

3. Krawat

Naprawdę nie każdy mężczyzna chodzi w krawacie, a jeśli już to bardzo rzadko. To naprawdę nietrafiony prezent.

 

4. Piżama

Z piżamowymi podarunkami zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To podarunek w iście babcinym stylu.

 

5. Obrusy i firanki

Akcesoria do domu nigdy nie będą najlepszym wyborem. Prezent dla domu nie jest tym samym co prezent dla mieszkańca tego domu.

 

6. Akcesoria kuchenne

Na ten prezent szczególnie warto uważać. Chyba, że chcemy powiedzieć naszej kobiecie, że najlepszym dla niej miejscem jest kuchnia. Wtedy jednak trzeba uważać jeszcze bardziej.

 

7. Figurki aniołków, Mikołajków i słoników

Porcelanowe figurki zbierające kurz to od dawna chętnie wybierany upominek. Jeśli nie chcemy się zbłaźnić, lepiej unikać go jak ognia.

 

8. Rajstopy

Wśród bieliźnianych prezentów chętnie kupujemy także rajstopy. Litości! Ten element garderoby naprawdę każda kobieta wybierze dla siebie najlepiej.

 

9. Słodycze

Może parę lat temu się sprawdzały. Dziś jednak co druga osoba jest na jakiejś diecie i wie doskonale, że słodycze to nic dobrego.

 

10. Album na zdjęcia

Kto w dzisiejszych czasach trzyma zdjęcia w albumie? Jeśli chcemy by prezent był użyteczny, zrezygnujmy z albumu, który nigdy nie zostanie wypełniony zdjęciami.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie