Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.12
2016
1209

10 najmniej trafionych prezentów świątecznych

10 najmniej trafionych prezentów świątecznych

Każdy z nas kocha otrzymywać prezenty. Ale czy wszystkie cieszą nas równie mocno? Zdecydowanie nie! Wśród prezentów znajdują się również takie, których szczerze nienawidzimy dostawać. Oto lista dziesięciu najbardziej nietrafionych podarunków.

 

1. Skarpety

Oto absolutny numer jeden nietrafionych prezentów. Skarpety owszem, przydają się, ale kto lubi dostawać je na każdą możliwą okazję?

 

2. Perfumy i kosmetyki

Na Boże Narodzenie promocje perfum i kosmetyków wręcz biją po oczach. Jeśli jednak naprawdę dobrze nie znasz obdarowywanej osoby, lepiej wybrać coś innego.

 

3. Krawat

Naprawdę nie każdy mężczyzna chodzi w krawacie, a jeśli już to bardzo rzadko. To naprawdę nietrafiony prezent.

 

4. Piżama

Z piżamowymi podarunkami zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To podarunek w iście babcinym stylu.

 

5. Obrusy i firanki

Akcesoria do domu nigdy nie będą najlepszym wyborem. Prezent dla domu nie jest tym samym co prezent dla mieszkańca tego domu.

 

6. Akcesoria kuchenne

Na ten prezent szczególnie warto uważać. Chyba, że chcemy powiedzieć naszej kobiecie, że najlepszym dla niej miejscem jest kuchnia. Wtedy jednak trzeba uważać jeszcze bardziej.

 

7. Figurki aniołków, Mikołajków i słoników

Porcelanowe figurki zbierające kurz to od dawna chętnie wybierany upominek. Jeśli nie chcemy się zbłaźnić, lepiej unikać go jak ognia.

 

8. Rajstopy

Wśród bieliźnianych prezentów chętnie kupujemy także rajstopy. Litości! Ten element garderoby naprawdę każda kobieta wybierze dla siebie najlepiej.

 

9. Słodycze

Może parę lat temu się sprawdzały. Dziś jednak co druga osoba jest na jakiejś diecie i wie doskonale, że słodycze to nic dobrego.

 

10. Album na zdjęcia

Kto w dzisiejszych czasach trzyma zdjęcia w albumie? Jeśli chcemy by prezent był użyteczny, zrezygnujmy z albumu, który nigdy nie zostanie wypełniony zdjęciami.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie