Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.12
2016
1209

O świątecznych zestawach kosmetycznych

O świątecznych zestawach kosmetycznych

Każdego roku na Święta Bożego Narodzenia zastanawiamy się co kupić najbliższym pod choinkę. Wiele marketów i salonów kosmetycznych oferuje nam gotowe zestawy kosmetyczne. Nie kojarzą się już one z prezentami zostawionymi na ostatnia chwilę. Co więcej, perfumy i kosmetyki są także jednym z trzech najbardziej pożądanych podarków w tym roku.

Liderem na rynku w wyborze zestawów kosmetycznych są drogerie takie jak Rossmann, Hebe i Natura. Oprócz tradycyjnych zestawów składających się z balsamu do ciała i dezodorantu, oferują one bogaty wybór kolorówki i luksusowych kremów do twarzy. Dobrze widziane są także komplety złożone z kosmetyków fryzjerskich. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla mężczyzn, marki kosmetyczne oferują tradycyjne zestawy. Znajdziemy w nich żele pod prysznic, wody po goleniu oraz szampony do włosów. Niektóre oferują także kremy pod prysznic, roll- ony pod oczy oraz gadżety w stylu trymera lub maszynki do golenia.

Warto zainteresować się także zestawami kosmetycznymi stworzonymi na potrzeby naszego zdrowia. Na przykład Apteka Ziko wypuściła katalog promocyjny w którym prezentuje zestawy złożone z suplementów diety zarówno dla osób starszych jak i tych młodszych. Będą one niezwykle przydatne - zwłaszcza podczas zimowych i chłodnych dni.

Prezentem dla bliskiej osoby mogą stać się również same perfumy. W wyborze może pomóc nam znajomość danej osoby i jej preferencje odnośnie zapachu lub marki.  Nie warto jednak kupować takiego prezentu osobie z dalszej rodziny – często nie znamy jej gustu, przez co perfumy najczęściej stoją zakurzone na toaletowej półce.. Jedną z ciekawostek tej zimy są na pewno perfumy marki Cheetos o zapachu popularnych chrupek serowych. „Cheetau” – bo tak się one nazywają -  mogą stać się doskonałym prezentem dla fana chipsów lub osoby z dużym poczuciem humoru. Kosztują one około 20$ i są dostępne za granicą.

Kategorie: Poradnik
Tagi: drogeria, kosmetyki, promocje, święta, zakupy

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie