Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.10
2016
1209

Tanie znicze gdzie kupić

Tanie znicze gdzie kupić

Zbliża się Święto Wszystkich Świętych, a Ty jeszcze nie zacząłeś myśleć o zakupie ozdób? Wiele osób zwyczajnie nie ma czasu, by pomyśleć o nich wcześniej, ale my już dziś mówimy głośno gdzie i dlaczego warto zaopatrzyć się w nie kilka dni przed pierwszym listopada. Dzięki naszemu poradnikowi zaoszczędzicie nawet połowę!

Zbliża się Święto Wszystkich Świętych, a Ty jeszcze nie zacząłeś myśleć o zakupie ozdób? Wiele osób zwyczajnie nie ma czasu, by pomyśleć o nich wcześniej, ale my już dziś mówimy głośno gdzie i dlaczego warto zaopatrzyć się w nie kilka dni przed pierwszym listopada. Dzięki naszemu poradnikowi zaoszczędzicie nawet połowę!

Zobacz: Znicze - gazetki promocyjne

Rada 1: Zacznij szukać już teraz! Dwa tygodnie przed pierwszym listopada w supermarketach i dyskontach tj. Lild, Biedronka, Tesco czy Auchan pojawiają się działy z ogromnym napisem „Znicze 2016” .  Ceny produktów, które oferują te sklepy, są znacznie mniejsze niż na przycmentarnych straganach, ponieważ sprzedawcy wiedzą, że są ostatnią „deską ratunku” dla zapominalskich, przez co koszt produktów, które sprzedają znacznie przewyższa ich wartość. Jako przykład wzięliśmy znicze witrażowe, których cena w dużych sklepach waha się od 4-6 zł/szt. , podczas gdy na straganie kupicie je nawet za 8-10zł/szt. ! Z reguły są to bardzo duże różnice cenowe, obliczyliśmy, że przy zakupie kilkunastu zniczy możecie wydać nawet o 50 złotych mniej! Bardzo często oferty supermarketów zawierają cztero- lub 6- paki zniczy, dzięki czemu cena jest niższa i bardziej opłaca się kupić taki zestaw niż pojedynczy lampion. Dlatego będąc na zakupach zajrzyj do działu oferującego znicze szklane i wiązanki na cmentarz, kup parę sztuk z wyprzedzeniem. Nie pożałujesz! Tym bardziej, że dyskonty oferują ładne znicze, często te same, które znajdziecie przy cmentarzu, a nawet więcej, ponieważ podążają za swoistą modą, prześcigając się między sobą we wprowadzaniu nowości.

Rada 2: Jeśli potrzebujesz więcej niż kilkunastu zniczy to znajdź hurtownię! Kupowanie dużych ilości, jak wszyscy wiemy, jest znacznie bardziej opłacalne. Wystarczy znaleźć najbliższą hurtownię, odwiedzić ją i wybrać najodpowiedniejszy rodzaj znicza. Tam z pewnością znajdziemy najpiękniejsze lampiony, ponieważ sprawdziliśmy dla Was kilka  z nich tj. Max-Pol czy Sanata Marroza i wiemy, że w ich ofercie znicze 2016 pojawiło się wiele nowości. Między innymi znicze szklane, znicze ceramiczne i solarne w nowych odsłonach!

Rada 3: Postaw na Internet. Tam znajdziesz ładne znicze w niskich cenach, dodatkowo często z dostawą gratis! Zaoszczędzisz pieniądze na podróż do sklepu oraz czas spędzony na staniu w kolejkach. W sieci, na portalach aukcyjnych czy stronach internetowych poszczególnych firm i hurtowni pojawia się coraz to więcej nowości związanych z ozdobami nagrobków. Można tam znaleźć przeróżne rzeczy zaczynając od zwykłych dużych pękatych zniczy z wkładem oraz te, które dają blask dzięki małej diodzie, aż po długie zapałki i zapalniczki z wydłużaną szyjką. Wybór jest ogromny, a zniczy dostępnych w Internecie często nie dostaniecie w zwykłym sklepie ani na straganie przy cmentarzu.

To trzy najważniejsze rady, które należy wziąć pod uwagę jeśli chcecie wydać mniej na zakup zniczy. Jeśli uda Wam się skorzystać choć z jednej, to z pewnością zaoszczędzicie, nawet połowę, na listopadowych wydatkach. Jak widzicie opcji jest parę, ale to z nami znajdziecie NAJTAŃSZE rozwiązanie!

Kategorie: Poradnik
Tagi: znicz, znicze, tanie znicze

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie