Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.06
2016
1209

Euro 2016 coraz bliżej!

Euro 2016 coraz bliżej!

To już tylko 9 dni! 10 czerwca wielomiesięczne oczekiwania wszystkich futbolowych fanów dobiegną końca, a piłkarze wybiegną na boiska, by walczyć o upragniony puchar. Wielkimi krokami nadchodzi Euro 2016, a wraz z nim, wspaniałe, piłkarskie emocje.

Za nieco ponad tydzień 24 najlepsze, europejskie drużyny narodowe staną do walki na francuskich stadionach. Po raz pierwszy w historii w turnieju weźmie udział tak wiele reprezentacji, a wśród nich reprezentacja Polski. Nasza kadra wydaje się być jednym z kilku głównych kandydatów do walki o najwyższe cele podczas europejskiego czempionatu. Nasi piłkarze grający w najlepszych ligach Starego Kontynentu, już nie raz udowadniali swoje umiejętności oraz to, że oddają całe serce, by godnie reprezentować nasz kraj. Rywale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, ale z naszym wsparciem - Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom na pewno nie zabraknie siły do walki o zwycięstwo.

Z okazji Euro 2016 sieci handlowe przygotowały specjalną ofertę kibica. Biedronka proponuje atrybuty każdego fana reprezentacji: flaga rozkładana (9,99zł), szalik kibica (15,99zł). Posiadacze dwuśladów, powinni zaopatrzyć się również we flagę na samochód (4,99zł), która w każdym miejscu, będzie przypominać o naszym wsparciu dla piłkarzy. Jeśli chcesz kłaść się spać z Robertem Lewandowskim i budzić się wtulonym w jego wizerunek, specjalnie dla Ciebie pościel z nadrukowanymi reprezentantami, o wymiarach (160x200cm)- za 59,90zł.

Każdy kibic wie, że mecz smakuje lepiej w zestawie ze znajomymi. Dobrym rozwiązaniem jest zaproszenie ich na grilla. W ofercie Biedronki, znajdziesz kiełbasę śląską (9,99zł/kg), która idealnie nadaje się do upieczenia, a także termosy i termokubki (24,99zł), które pomimo gorącej atmosfery mistrzostw, bez trudu utrzymają Twój ulubiony napój w idealnej temperaturze, aż do ostatniej minuty.

Nawet najbardziej zacięte i emocjonujące mecze nie są perfekcyjne bez idealnego obrazu w Twoim odbiorniku. Dla zapewnienia największych emocji w najlepszej jakości sieć Media Expert przedstawia mistrzowską ofertę telewizorów, a w niej Telewizor LG 4K Ultra HD 55” (3599zł) - gwarantujący najwyższą jakość obrazu, a także Sony Smart Tv 48”(2553zł).

Euro 2016 zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego warto przygotować się na nie już dziś. Pamiętaj, że najważniejsze są pozytywne sportowe emocje i wsparcie dla naszych Orłów.

 

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie