Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.04
2016
1209

Czas grillowania

Czas grillowania

Zbliża się majówka. To doskonała okazja do wspólnego biesiadowania na łonie natury. Polacy pokochali grillowanie, a znane sieci handlowe takie jak Biedronka, Carrefour i Tesco przygotowały ofertę, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy planują urządzenie grilla.

Chyba najważniejszym elementem grillowego menu jest mięso. Na ruszcie doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju kiełbasy. W ofercie Biedronki znajdziemy kiełbasę śląską w cenie obniżonej o 37% - 5,49. Sieć Tesco przygotowała dla swoich klientów promocję na paróweczki grillowe (2,99). Carrefour proponuje kiełbasę podwawelską w cenie 11,99 za kilogram produktu. Oprócz różnego rodzaju kiełbas sieci handlowe oferują również szeroki wybór innych rodzajów mięsa. Możemy wybierać w takich produktach jak między innymi karkówka grillowa (w ofercie Biedronki w cenie 11,99), kaszanka drobiowa (dostępna w Carrefour w cenie 7,99), filet z uda kurczęcego w marynacie grill (w ofercie Tesco w cenie 14,99). Na grilla doskonale sprawdzą się również ryby, na przykład dorada świeża patroszona (w Biedronce w promocyjnej cenie 2,99 za 100g), pstrąg świeży patroszony (w ofercie Carrefour w cenie 16,99 za kilogram).

Idealnym dodatkiem do potraw z grilla będą ogórki konserwowe (dostępne w Biedronce w cenie 3,99), antipasti (3,99 w Carrefour), pomidory malinowe (w ofercie Tesco w cenie 11,99). Dopełnieniem posiłku będą napoje i soki, na przykład napój Tymbark (1,79 w Carrefour), napój Lipton (3,49 w ofercie Tesco), sok pomarańczowy z cząsteczkami miąższu Melly (w Biedronce w cenie 2,95). Do poniedziałku w Biedronce wszystkie soki, nektary i napoje w kartonach dostępne w cenach obniżonych -20%.

To tylko niektóre produkty z bogatej oferty produktów jakie przygotowały dla nas Biedronka, Carrefour i Tesco. Po więcej grillowych inspiracji sięgnijcie do:

http://www.promocyjni.pl/biedronka/gazetka-promocyjna-my-polacy-uwielbiamy-grillowac-29803#page=1

http://www.promocyjni.pl/carrefour/gazetka-promocyjna-wspolne-rodzinne-grillowanie-29809#page=1

http://www.promocyjni.pl/tesco-hipermarket/gazetka-promocyjna-sezon-grillowy-29842#page=1

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie