Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.04
2016
1209

Czas grillowania

Czas grillowania

Zbliża się majówka. To doskonała okazja do wspólnego biesiadowania na łonie natury. Polacy pokochali grillowanie, a znane sieci handlowe takie jak Biedronka, Carrefour i Tesco przygotowały ofertę, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy planują urządzenie grilla.

Chyba najważniejszym elementem grillowego menu jest mięso. Na ruszcie doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju kiełbasy. W ofercie Biedronki znajdziemy kiełbasę śląską w cenie obniżonej o 37% - 5,49. Sieć Tesco przygotowała dla swoich klientów promocję na paróweczki grillowe (2,99). Carrefour proponuje kiełbasę podwawelską w cenie 11,99 za kilogram produktu. Oprócz różnego rodzaju kiełbas sieci handlowe oferują również szeroki wybór innych rodzajów mięsa. Możemy wybierać w takich produktach jak między innymi karkówka grillowa (w ofercie Biedronki w cenie 11,99), kaszanka drobiowa (dostępna w Carrefour w cenie 7,99), filet z uda kurczęcego w marynacie grill (w ofercie Tesco w cenie 14,99). Na grilla doskonale sprawdzą się również ryby, na przykład dorada świeża patroszona (w Biedronce w promocyjnej cenie 2,99 za 100g), pstrąg świeży patroszony (w ofercie Carrefour w cenie 16,99 za kilogram).

Idealnym dodatkiem do potraw z grilla będą ogórki konserwowe (dostępne w Biedronce w cenie 3,99), antipasti (3,99 w Carrefour), pomidory malinowe (w ofercie Tesco w cenie 11,99). Dopełnieniem posiłku będą napoje i soki, na przykład napój Tymbark (1,79 w Carrefour), napój Lipton (3,49 w ofercie Tesco), sok pomarańczowy z cząsteczkami miąższu Melly (w Biedronce w cenie 2,95). Do poniedziałku w Biedronce wszystkie soki, nektary i napoje w kartonach dostępne w cenach obniżonych -20%.

To tylko niektóre produkty z bogatej oferty produktów jakie przygotowały dla nas Biedronka, Carrefour i Tesco. Po więcej grillowych inspiracji sięgnijcie do:

http://www.promocyjni.pl/biedronka/gazetka-promocyjna-my-polacy-uwielbiamy-grillowac-29803#page=1

http://www.promocyjni.pl/carrefour/gazetka-promocyjna-wspolne-rodzinne-grillowanie-29809#page=1

http://www.promocyjni.pl/tesco-hipermarket/gazetka-promocyjna-sezon-grillowy-29842#page=1

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie