Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.03
2016
1209

Wielkanoc w Biedronce

Wielkanoc w Biedronce

W tym roku Biedronka odnowiła szatę graficzną wielu produktów, a także dodała do oferty mnóstwo nowych pozycji. Wiele z nich dostępnych jest na wyłączność sieci, należą do nich m.in. pierś z gęsi wolno gotowana, sernik wielkanocny czy ekspres Italico Aurora Nuovo. Świąteczny asortyment można znaleźć w trzech gazetkach: „Przygotuj się na Wielkanoc” od 29 lutego, „Nadchodzi Wielkanoc” od 7 marca oraz „Wielkanocne przepisy naszych Mam” od 14 marca.

Oferta ryb dostępnych przez cały rok w supermarketach Biedronka została rozszerzona. Postanowiono zwiększyć ten asortyment o tuszę śledzia, filet z suma bez skóry czy patroszony labraks. Oprócz oferty rybnej klienci mogą także zainteresować się bogatym asortymentem mięsnym np. schabem ze śliwką, świeżą kaczką, perliczką czy królikiem. Szczególnie polecana jest wolno gotowana pierś z gęsi, która dzięki starannemu przygotowaniu staje się aromatyczna oraz delikatna. Propozycja wędlin także jest niemała. Znajdują się w niej nieodłączne na wielkanocnym stole produkty, jak kiełbasa biała, rolowany boczek czy świąteczna szynka. Aby wzbogacić ich smak warto dodać ostry chrzan ze śmietanką, sos tatarski lub majonez. Oprócz produktów Biedronka oferuje nam także wiele inspiracji. W gazetce „Wielkanocne przepisy naszych Mam” znajdziemy wiele sprawdzonych przepisów na świąteczne dania, które przedstawia Jakub Kuroń. Znajdziemy tam przepis np. na królika w sosie śmietanowo - musztardowym czy kaczkę po radomsku. W okresie przedświątecznym w supermarketach Biedronka klienci będą mogli spróbować sernika wykonanego przez Firmę Cukierniczą „MW Janczewsy” z prawdziwego twarogu. Oferta ciast obejmuje m.in. placek drożdżowy, mazurek kajmakowy czy keks. Do degustacji słodyczy podawana będzie świeża kawa z nowego ekspresu Italico Aurora Nuovo. Aby poczuć nastrój Wielkanocy w gazetkach sieci Biedronka znajdziemy mnóstwo inspirujących i pięknych dekoracji, które pozwolą nam przeżywać nadchodzące Święta Wielkiej Nocy w rodzinnej i spokojnej atmosferze.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie