Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.12
2015
1209

Carrefour rusza ze sprzedażą przez internet

Carrefour rusza ze sprzedażą przez internet

Sklepy internetowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością. 75% Polaków przynajmniej raz w życiu zrobiło zakupy online. Taki sposób kupowania jest bardzo wygodny. Bez wychodzenia z domu można kupić dosłownie wszystko. Nikogo już nie dziwą nawet zakupy spożywcze robione drogą elektroniczną. Sieć sklepów Carrefour podąża w ślady swojej konkurencji uruchamiając sklep internetowy w Polsce.

eCarrefour.pl swoją działalność rozpoczął przed świętami dając możliwość wielu zapracowanym osobom zrobić chociażby prezenty świąteczne. Dla wielu takie rozwiązanie jest jedyną drogą zakupów. Na razie w sklepie internetowym eCarrefour.pl sprzedawane są sprzęty RTV i AGD, sprzęt fotograficzny, optyczny, telefony oraz komputery i akcesoria. Tych, którzy nie są przekonani do robienia zakupów online ze względu na brak możliwości osobistego zapytania obsługi, w razie wątpliwości, Carrefour uspokaja i zapewnia fachową oraz, co najważniejsze, natychmiastową odpowiedź na zapytania klientów. Ponadto gwarantuje, że każdy zakupiony przedmiot będzie dostarczony w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia. Koszt dostawy wynosi 9.99 zł bez względu na wielkość, wagę i miejsce dostarczenia zamawianych produktów. W razie niezadowolenia z zakupów wszystkie towary można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zamówienia, bez podawania przyczyn. Sklep umożliwia również zakup ratalny oraz realizuje zamówienia indywidualne. Klienci sklepów Carrefour zlokalizowanych w Krakowie mają możliwość zakupów online i odebrania ich w hipermarkecie Carrefour w Parku Handlowym Zakopianka, dzięki nowemu systemowi click&collect.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, sklep internetowy

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie