Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.12
2015
1209

Carrefour rusza ze sprzedażą przez internet

Carrefour rusza ze sprzedażą przez internet

Sklepy internetowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością. 75% Polaków przynajmniej raz w życiu zrobiło zakupy online. Taki sposób kupowania jest bardzo wygodny. Bez wychodzenia z domu można kupić dosłownie wszystko. Nikogo już nie dziwą nawet zakupy spożywcze robione drogą elektroniczną. Sieć sklepów Carrefour podąża w ślady swojej konkurencji uruchamiając sklep internetowy w Polsce.

eCarrefour.pl swoją działalność rozpoczął przed świętami dając możliwość wielu zapracowanym osobom zrobić chociażby prezenty świąteczne. Dla wielu takie rozwiązanie jest jedyną drogą zakupów. Na razie w sklepie internetowym eCarrefour.pl sprzedawane są sprzęty RTV i AGD, sprzęt fotograficzny, optyczny, telefony oraz komputery i akcesoria. Tych, którzy nie są przekonani do robienia zakupów online ze względu na brak możliwości osobistego zapytania obsługi, w razie wątpliwości, Carrefour uspokaja i zapewnia fachową oraz, co najważniejsze, natychmiastową odpowiedź na zapytania klientów. Ponadto gwarantuje, że każdy zakupiony przedmiot będzie dostarczony w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia. Koszt dostawy wynosi 9.99 zł bez względu na wielkość, wagę i miejsce dostarczenia zamawianych produktów. W razie niezadowolenia z zakupów wszystkie towary można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zamówienia, bez podawania przyczyn. Sklep umożliwia również zakup ratalny oraz realizuje zamówienia indywidualne. Klienci sklepów Carrefour zlokalizowanych w Krakowie mają możliwość zakupów online i odebrania ich w hipermarkecie Carrefour w Parku Handlowym Zakopianka, dzięki nowemu systemowi click&collect.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Carrefour, sklep internetowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie