Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.11
2015
1209

1 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

1 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

Już niebawem, 1. grudnia, odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy. Coraz więcej sklepów internetowych dołącza się do akcji – zamawiając u nich, nie poniesiemy kosztów transportu.

W Polsce już po raz szósty organizowany jest dzień darmowej przesyłki. Podczas trwania pierwszej edycji – udział wzięło aż 1000 witryn. Podczas ostatniej edycji liczba zauważalnie wzrosła – zadeklarowanych było 2550 sklepów. Widać, że popularność darmowej dostawy wzrasta i użytkownicy chętnie korzystają z szerokiej oferty portali, mówi inicjator Darmowego Dnia Dostawy – Krzysztof Bartnik.

1. grudnia 2015 roku, w godzinach od 00:01 do 23:59, na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl, zainteresowani będą mogli sprawdzić listę sklepów biorących udział w akcji, oraz zamówić produkty, bez poniesienia kosztów. Będzie obowiązywało to wszelkie formy płatności oraz rodzaje dostaw. Skorzystać możemy jedynie z przesyłek na terenie kraju.

Sklepy internetowe 1. grudnia będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – dają nam możliwość szybkiej realizacji zamówienia, bez konieczności wychodzenia z domu. Dla zapracowanych, ta alternatywa jest nie tylko oszczędnością czasu, ale i ogromną wygodą. Pomysłodawca tego Dnia pragnie przekonać konsumentów o wygodzie, a przede wszystkim, bezpieczeństwie zamówień.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Darmowa Dostawa, dostawa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie