Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.11
2015
1209

1 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

1 grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

Już niebawem, 1. grudnia, odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy. Coraz więcej sklepów internetowych dołącza się do akcji – zamawiając u nich, nie poniesiemy kosztów transportu.

W Polsce już po raz szósty organizowany jest dzień darmowej przesyłki. Podczas trwania pierwszej edycji – udział wzięło aż 1000 witryn. Podczas ostatniej edycji liczba zauważalnie wzrosła – zadeklarowanych było 2550 sklepów. Widać, że popularność darmowej dostawy wzrasta i użytkownicy chętnie korzystają z szerokiej oferty portali, mówi inicjator Darmowego Dnia Dostawy – Krzysztof Bartnik.

1. grudnia 2015 roku, w godzinach od 00:01 do 23:59, na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl, zainteresowani będą mogli sprawdzić listę sklepów biorących udział w akcji, oraz zamówić produkty, bez poniesienia kosztów. Będzie obowiązywało to wszelkie formy płatności oraz rodzaje dostaw. Skorzystać możemy jedynie z przesyłek na terenie kraju.

Sklepy internetowe 1. grudnia będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – dają nam możliwość szybkiej realizacji zamówienia, bez konieczności wychodzenia z domu. Dla zapracowanych, ta alternatywa jest nie tylko oszczędnością czasu, ale i ogromną wygodą. Pomysłodawca tego Dnia pragnie przekonać konsumentów o wygodzie, a przede wszystkim, bezpieczeństwie zamówień.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Darmowa Dostawa, dostawa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie