Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.11
2015
1209

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Paczkomaty ewidentnie zrewolucjonizowały rynek przesyłek, teraz nikt sobie nie wyobraża świata bez żółtych skrytek pocztowych rozlokowanych w różnych miejscach w Polsce. Jak już nie długo będziemy mogli się przekonać, ta moda dosięgnęła również rynek spożywczy.

Coolomaty - bo tak się będą nazywać te zielone spożywcze „paczkomaty”, ułatwią nam w znacznym stopniu robienie zakupów. Każdy Coolomat będzie składał się z 35 skrytek, z których aż 20 będzie przystosowane do przechowywania żywności w temperaturze do -20 stopni Celsjusza.

Produkty Zzmówione w sklepie internetowym można będzie odebrać w wybranym przez siebie miejscu o wybranej porze, bo Coolomaty będą otwarte 24h na dobę. Partnerem projektu są delikatesy Alma24.pl.

W pierwszej fazie projektu - Coolomaty były zlokalizowane na wybranych stacjach benzynowych Statoil w Warszawie. Aktualnie trwają ostatnie prace w nad integracją sieci ze sklepem internetowym Alma24.pl. Prezes zarządu firmy Marcin Warzocha powiedział, że są na ostatniej prostej wdrożenia programu i wszystko wskazuje, że rozpoczną projekt zgodnie z założonym harmonogramem.  Co oznacza, że zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami z Coolomatów będziemy mogli skorzystać jeszcze w tym roku.

Delikatesy Alma znane są z bogatego asortymentu produktów i dobrze rozwiniętego sklepu internetowego Alma24.pl. Do tej pory mogą się pochwalić 46 sklepami zlokalizowanymi w największych miastach w Polsce oraz 450 produktami własnej marki Food&Joy. Jak widać delikatesy Alma stawiają na rozwój i starają się wyznaczać nowe trendy na rynku spożywczym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Alma, artykuły spożywcze, paczkomat, statoil

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie