Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.11
2015
1209

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Paczkomaty ewidentnie zrewolucjonizowały rynek przesyłek, teraz nikt sobie nie wyobraża świata bez żółtych skrytek pocztowych rozlokowanych w różnych miejscach w Polsce. Jak już nie długo będziemy mogli się przekonać, ta moda dosięgnęła również rynek spożywczy.

Coolomaty - bo tak się będą nazywać te zielone spożywcze „paczkomaty”, ułatwią nam w znacznym stopniu robienie zakupów. Każdy Coolomat będzie składał się z 35 skrytek, z których aż 20 będzie przystosowane do przechowywania żywności w temperaturze do -20 stopni Celsjusza.

Produkty Zzmówione w sklepie internetowym można będzie odebrać w wybranym przez siebie miejscu o wybranej porze, bo Coolomaty będą otwarte 24h na dobę. Partnerem projektu są delikatesy Alma24.pl.

W pierwszej fazie projektu - Coolomaty były zlokalizowane na wybranych stacjach benzynowych Statoil w Warszawie. Aktualnie trwają ostatnie prace w nad integracją sieci ze sklepem internetowym Alma24.pl. Prezes zarządu firmy Marcin Warzocha powiedział, że są na ostatniej prostej wdrożenia programu i wszystko wskazuje, że rozpoczną projekt zgodnie z założonym harmonogramem.  Co oznacza, że zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami z Coolomatów będziemy mogli skorzystać jeszcze w tym roku.

Delikatesy Alma znane są z bogatego asortymentu produktów i dobrze rozwiniętego sklepu internetowego Alma24.pl. Do tej pory mogą się pochwalić 46 sklepami zlokalizowanymi w największych miastach w Polsce oraz 450 produktami własnej marki Food&Joy. Jak widać delikatesy Alma stawiają na rozwój i starają się wyznaczać nowe trendy na rynku spożywczym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Alma, artykuły spożywcze, paczkomat, statoil

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie