Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.10
2015
1209

Tydzień polski w Lidlu

Tydzień polski w Lidlu

Na początku listopada w sieci sklepów Lidl startuje po raz drugi w tym roku promocyjna akcja „Tydzień Polski”. Tak samo jak w przypadku majowej edycji, nie zabraknie wielu ciekawych promocji.

W tym tygodniu będą królować przede wszystkim pyszne, polskie produkty takie jak: ser królewski firmy Sierpc za jedyne 3.33zł oraz każdemu znane przepyszne pieczone kabanosy Tarczyński za 5,55zł. Oprócz tego w ofercie nie zabraknie aromatycznego, tradycyjnego barszczu czerwonego Krakusa za 3,99zł, delikatnych wędlin Pikok za 3,99zł, słodkich dżemów Łowicz o różnych smakach za jedyne 3,49zł oraz świeżych polskich ryby min.: pstrąg (2,49zł/100g), szczupak (4,89zł/100g), karp (2,49zł/100g) i jesiotr (4,69zł/100g). Ponadto klienci będą mogli kupić pyszną polską gęś. 

Oprócz promowania pysznego jedzenia, Lidl w czasie trwania „Tygodnia Polskiego” promuje polską kulturę. Klienci mogą zakupić znane dzieła Wisławy Szymborskiej (24,99zł) jak i Zbigniewa Herberta (49,99zł) oraz bardziej współczesne książki np. Katarzyny Grocholi (27,99zł) oraz Katarzyny Bondy (11,99zł). Oprócz książek można zakupić także puzzle i gry planszowe z bohaterami pięknych polskich bajek, takich jak: Bolek i Lolek czy Koziłek Matołek (puzzle za 14,99zł).

Według doradcy FMCG Business Consulting - Andrzeja Wojciechowicza pomysł tygodni tematycznych coraz częściej praktykowanych przez liczne sklepy, związany jest z chęcią pozyskania zupełnie nowy segment klientów, zainteresowanych ofertą bardziej dla nich spersonalizowaną.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, Tydzień polski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie