Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.10
2015
1209

Click&collect w Delikatesach Alma

Click&collect w Delikatesach Alma

Delikatesy Alma za pośrednictwem swojej strony internetowej alma24.pl rozpoczęły promocję usługi „Zamów online, odbierz w sklepie”. Zakupy we wspomnianym systemie będą składać się z 3 kroków: wybrania produktów na stronie Almy, ustaleniu miejsca i czasu odbioru zaznaczonych wcześniej produktów i odbioru paczki w jednym ze sklepów sieci.

Nowa oferta Almy opiera się na systemie click&collect, z którego w Polsce korzystają już między innymi serwis merlin.pl i hipermarkety Tesco. Powyższa usługa umożliwia klientom odebranie zamówienia już następnego dnia od ich zakupu w wybranym przez siebie sklepie bądź w najbliższym punkcie odbioru. Jak wynika z raportu firmy Deloitte, click&collect cieszy się rosnącym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Deloitte szacuje, że do końca bieżącego roku na obszarze Starego Kontynentu będzie funkcjonować ponad 500 tysięcy punktów odbioru związanych z powyższą usługą. Ich liczba wzrośnie o 1/5 w stosunku do zeszłorocznych danych.

Zwyżkująca popularność i sympatia klientów dla nowej formy robienia zakupów wynika z dużej wygody i elastyczności, jaką gwarantuje click&collect. Te zalety wydają się szczególnie cenne z punktu widzenia początkowej grupy docelowej tej usługi, a więc pracujących mieszkańców dużych miast, którzy nie mają czasu na zakupy w tradycyjnej galerii handlowej czy sklepie. Z uwagi na powszechny dostęp do internetu, dynamicznie rosnącą popularność handlu elektronicznego i innowacyjność wspomnianego rozwiązania, do Delikatesów Alma mogą niebawem dołączyć inne sieci spożywcze, a także firmy z zupełnie innych branż. Jeśli handlowcom uda się sprostać wyzwaniom, jakie click&collect stawia w kwestii logistyki, click&collect może niebawem stać się istotnym segmentem rynku polskiego i europejskiego e-commerce.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Alma, click&collect

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie