Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.09
2015
1209

Biedronka otwiera sklep internetowy

Biedronka otwiera sklep internetowy

Sieci super- i hipermarketów coraz częściej decydują się na poszerzanie działalności o sprzedaż internetową. Wczoraj o takim kroku poinformował zarząd Biedronki.

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w Internecie. Serwisy aukcyjne są bardzo popularne, a klienci kupują w sieci elektronikę, książki i odzież. Wraz ze wzrostem ilości kupujących, sklepy spożywcze zaczęły wprowadzać swoje oferty do sklepów internetowych. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne – nie wychodząc z domu wybieramy interesujące nas produkty, a o wybranej godzinie kurier dowozi zakupy pod wskazany adres. Niestety, nie jest to jeszcze dostępne dla mieszkańców mniejszych miast, którym często przydałby się dowóz artykułów spożywczych. E-sklepy dostarczają do większych aglomeracji, ale stopniowo rozszerzają usługi na inne miejscowości. Swoją ofertę w Internecie ma już Alma, Tesco, Piotr i Paweł oraz niektóre sklepy E.Leclerc. Zarząd Biedronki również jest świadomy, że zakupy w sieci to przyszłość handlu i stwierdził, że „prędzej czy później sprzedaż internetowa stanie się jednym z kanałów sprzedaży”. Wielu klientów, którym nie po drodze do tego dyskontu, na pewno chętnie skorzystałoby z opcji dostarczenia zakupów do domu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, sklep internetowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie