Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.09
2015
1209

Biedronka otwiera sklep internetowy

Biedronka otwiera sklep internetowy

Sieci super- i hipermarketów coraz częściej decydują się na poszerzanie działalności o sprzedaż internetową. Wczoraj o takim kroku poinformował zarząd Biedronki.

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w Internecie. Serwisy aukcyjne są bardzo popularne, a klienci kupują w sieci elektronikę, książki i odzież. Wraz ze wzrostem ilości kupujących, sklepy spożywcze zaczęły wprowadzać swoje oferty do sklepów internetowych. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne – nie wychodząc z domu wybieramy interesujące nas produkty, a o wybranej godzinie kurier dowozi zakupy pod wskazany adres. Niestety, nie jest to jeszcze dostępne dla mieszkańców mniejszych miast, którym często przydałby się dowóz artykułów spożywczych. E-sklepy dostarczają do większych aglomeracji, ale stopniowo rozszerzają usługi na inne miejscowości. Swoją ofertę w Internecie ma już Alma, Tesco, Piotr i Paweł oraz niektóre sklepy E.Leclerc. Zarząd Biedronki również jest świadomy, że zakupy w sieci to przyszłość handlu i stwierdził, że „prędzej czy później sprzedaż internetowa stanie się jednym z kanałów sprzedaży”. Wielu klientów, którym nie po drodze do tego dyskontu, na pewno chętnie skorzystałoby z opcji dostarczenia zakupów do domu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, sklep internetowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie