Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.08
2015
1209

Dorota Wellman w reklamie Lidla

Dorota Wellman w reklamie Lidla

Niedawno Lidl zakończył współpracę z kucharzami Karolem Okrasą oraz Pascalem Brodnickim. Przez trzy lata mieliśmy okazję obserwować w telewizji poczynania rywalizujących ze sobą i przekomarzających się kucharzy. Obaj bohaterowie wystąpili łącznie w około 120 spotach Lidla, a tydzień temu oficjalnie zakończyli współpracę z tą siecią.

Lidl w ciągu trzech lat wydał na swoją promocję ponad 1 mld zł, co w znacznym stopniu mu się opłaciło. Reklamy z udziałem obu kucharzy przyniosły duży sukces wśród społeczeństwa i były chętnie oglądane. (więcej o zakończeniu współpracy z Okrasą i Brodnickim na naszym blogu: http://www.promocyjni.pl/blog/zobacz/7249-lidl-zegna-sie-z-pascalem-i-okrasa)

 

W nowych reklamach sklepów Lidl zobaczymy nową bohaterkę, którą będzie Dorota Wellman. Mieliśmy okazję ją poznać przede wszystkim w telewizji śniadaniowej, w programie „Dzień dobry TVN”, w którym pełni rolę prezenterki. Wellman zastąpi kucharzy Karola Okrasę oraz Pascala Brodnickiego. W reklamie będzie przedstawiona w fartuchu kucharskim podczas przygotowywania jedzenia. Hasłem, które przewodniczy reklamie jest: „Czy Dorota będzie szefem kuchni?”. Całości towarzyszy informacja, że szczegóły zostaną ujawnione już niedługo, bo 3 września.

 

W spocie, który jest obecnie emitowany w telewizji oraz Internecie, ukazane jest jak Dorota Wellman próbuje piec ciasta oraz gotować różnorodne dania – niestety z marnym skutkiem. Tym razem eksperci od reklam Lidla postawili na: sympatię, zwyczajność i humor. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Karol Okrasa pozostanie w reklamach Lidla i będzie uczył Dorotę Wellman gotować. O pojawieniu się kolejnego bohatera w reklamie Lidla wskazują ostatnie ujęcia obecnego spotu, gdzie Wellman dzwoni do znajomej osoby z prośbą o pomoc w kuchni.

 

Jak dalej potoczy się współpraca Wellman z Lidlem i czy odniesie sukces tak jak spoty z udziałem Brodnickiego i Okrasy, a może będzie niewypałem – dowiemy się już niedługo obserwując nowe spoty reklamowe Lidla. W poprzedniej kampanii postawiono na osoby, które znają się na gotowaniu, natomiast teraz sieć chce ukazać kogoś, kto nie ma o tym pojęcia, a jednak dobrze się bawi w trakcie sporządzania nowych dań.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, okrasa, pascal, reklama, wellman

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie