Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.06
2015
1209

Podróż sentymentalna w sklepach Biedronka

Podróż sentymentalna w sklepach Biedronka

Już 25 czerwca w ramach 20-lecia działalności w sklepach Biedronka pojawią się pierwsze artykuły z oferty 20 produktów Vintage, nawiązujące do asortymentu sprzed lat. W ofercie znaleźć będzie można: chipsy i chrupki Chio, napój Pepsi Cola oraz piwo Okocim – wszystkie w opakowaniach sprzed lat.

Akcja Produkty Vintage to specjalna okazja by móc nabyć produkty, których na co dzień już nie ma na rynku. Dodatkowym  ich autem są unikalne opakowania oraz etykiety z lat 90. Jako pierwsze w ofercie Biedronki znajdą się chipsy Chio Chips w dwóch popularnych smakach – papryka i cebulka ze śmietanką oraz chrupki w kształcie krążków Chio Taccos o smaku bekonu. Swym smakiem, recepturą, kształtem, jak i opakowaniem  nawiązują do pierwszych chipsów obecnych  na polskim rynku. W tym samym tygodniu na sklepowe półki trafi Pepsi – napój o tradycyjnym smaku będzie dostępny w butelkach z legendarną grafiką. Dedykowaną propozycję dla sieci przygotowali także piwowarzy z Browaru Okocim, którzy już od 170 lat wytwarzają według tradycyjnej receptury piwo o wyjątkowym smaku z wyczuwalną goryczką, świeżym aromatem i kremową pianą. Limitowaną serię piwa Okocim wyróżniać będą unikalne opakowania nawiązujące do wizerunku marki z lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych.

Wszystkie trzy produkty dostępne będą wyłącznie w sklepach Biedronka. Pierwsze trzy artykuły z oferty Vintage pojawią się we wszystkich sklepach 25 czerwca, a kolejne będą sukcesywnie wprowadzane w następnych tygodniach. W asortymencie pojawi się 20 produktów, zarówno ogólnospożywczych, jak  i chemicznych – m.in. chipsy, piwo, napoje gazowane, słodycze, gumy do żucia, kosmetyki.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, chipsy, pepsi, vintage, chio chips

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie