Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.05
2015
1209

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

„Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!”- tak brzmi hasło nowej promocji, w której klienci płacący kartą płatniczą w dyskontach otrzymają bony rabatowe do wykorzystania w innych sklepach.

Promocja ma trwać od 18 maja do 28 czerwca. Według Visy tak akcja może okazać się największą promocją płatności bezgotówkowych w Polsce. Aby otrzymać zniżkę wystarczy zrobić zakupy za dowolną kwotę, odczytać kod z paragonu otrzymanego przy kasie, a następnie wysłać smsa pod specjalny numer lub zarejestrować się na stronie. Kody będzie można zrealizować w takich sklepach jak: C&A lub Intersport, zniżki dotyczą również Cinema City oraz Allegro. Dodatkowo, okazując kod na Orlenie, tankowanie będzie tańsze, a miłośnicy Telepizzy będą mogli zjeść aż 3 placki a zapłacić za 1.

Kampania obejmuje 4 tysiące placówek Biedronki oraz Orlenu. Program lojalnościowy ma na celu wypromowanie płatności bezgotówkowych.

„Szacujemy, że dzięki współpracy z obiema sieciami, największymi w swoich branżach w Polsce, a także bardzo szerokiemu wsparciu marketingowemu, dotrzemy z informacją do ponad 90 proc. Polaków, którzy w wyniku tej kampanii będą częściej korzystać z zalet płatności kartą Visa” - komentuje akcję Jakub Kiwior z Visa Europa.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie