Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.05
2015
1209

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

Orlen, Biedronka i Visa łączą siły

„Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!”- tak brzmi hasło nowej promocji, w której klienci płacący kartą płatniczą w dyskontach otrzymają bony rabatowe do wykorzystania w innych sklepach.

Promocja ma trwać od 18 maja do 28 czerwca. Według Visy tak akcja może okazać się największą promocją płatności bezgotówkowych w Polsce. Aby otrzymać zniżkę wystarczy zrobić zakupy za dowolną kwotę, odczytać kod z paragonu otrzymanego przy kasie, a następnie wysłać smsa pod specjalny numer lub zarejestrować się na stronie. Kody będzie można zrealizować w takich sklepach jak: C&A lub Intersport, zniżki dotyczą również Cinema City oraz Allegro. Dodatkowo, okazując kod na Orlenie, tankowanie będzie tańsze, a miłośnicy Telepizzy będą mogli zjeść aż 3 placki a zapłacić za 1.

Kampania obejmuje 4 tysiące placówek Biedronki oraz Orlenu. Program lojalnościowy ma na celu wypromowanie płatności bezgotówkowych.

„Szacujemy, że dzięki współpracy z obiema sieciami, największymi w swoich branżach w Polsce, a także bardzo szerokiemu wsparciu marketingowemu, dotrzemy z informacją do ponad 90 proc. Polaków, którzy w wyniku tej kampanii będą częściej korzystać z zalet płatności kartą Visa” - komentuje akcję Jakub Kiwior z Visa Europa.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie