Blog - Najnowsze informacje o promocjach05.05
2015
1209

Wygraj Nową Skodę Rapid Spaceback!

Wygraj Nową Skodę Rapid Spaceback!

Jedna z największych polskich sieci sklepów oferujących najnowsze technologie, przygotowała dla swoich klientów wyjątkowy konkurs. Nagrodą główną w konkursie jest Nowa Skoda Rapid Spaceback!

Jak wziąć udział ?

Konkurs wystartował 4 maja i trwać będzie aż do 28 czerwca. By móc wziąć udział w konkursie wystarczy w sklepie sieci Komputronik kupić dowolny laptop firmy Dell lub smartfon/tablet firmy Samsung, a następnie zachować paragon lub fakturę i zarejestrować na stronie konkursowej kod znajdujący się na powyższych dowodach zakupu. Podczas wypełnienia formalności należy również podać swoje dane teleadresowe. Następnie następuje przejście do zadania kreatywnego. Należy w nim stworzyć w nim hasło promocyjne dla sieci Komputronik.

Kto zasiada w Jury ?

Zwycięzcę konkursu wyłoni Jury w skład którego wejdą przedstawiciele Komputronika, Della, Samsunga oraz agencji odpowiedzialnej za przygotowanie konkursu. Głównymi cechami wybieranego zwycięzcy będą: skuteczność i  kreatywność.

Ogłoszenie wyników ?

Zwycięzca dostanie poinformowany o swojej wygranej po 28 czerwca oraz nagrodzony podczas podczas specjalnego eventu w warszawskim salonie Megastore, gdzie odbierze swoją główną nagrodę – Nową Skodę Rapid Spaceback!

Inne niespodzianki?

To nie wszystko. Oprócz głównej wygranej na uczestników czekają również inne nagrody. W każdym tygodniu Jury nagrodzi najlepsze hasła z ostatnich 7 dni. A jest o co walczyć, wygrać można między innymi: laptopy Dell Inspiron, smartfony Samsung Galaxy S6 czy Samsung Galaxy Note Edge.

 

 

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Rower dla dziecka - na jaki się zdecydować?
Porównania
18.08
2017
1209

Rower dla dziecka - na jaki się zdecydować?

Jazda na rowerze to jedna z tych aktywności fizycznych, którą warto zarażać dziecko już od najmłodszych lat. Tym bardziej, iż sezon rowerowy w pełni, a jazda na jednośladzie nie tylko zapewnia ruch, ale także pozwala czerpać radość z uprawianej aktywności. Jednak aby jazda na rowerze była bezpieczna i przynosiła zadowolenie, to podstawowym warunkiem jest wybranie dla dziecka odpowiedniego jednośladu. I tutaj pojawia się odwieczny dylemat - na jaki rower się zdecydować?

Czytaj więcej »
Nie masz pomysłu na śniadanie? Przygotuj dietetyczne tosty!
Poradnik
18.08
2017
1209

Nie masz pomysłu na śniadanie? Przygotuj dietetyczne tosty!

Pomimo wielu możliwości tosty pozostają dla wielu jednym z najbardziej ulubionych śniadań. I trudno się temu dziwić, gdyż chrupiący chleb i miękkie dodatki, mogą zawrócić w głowie praktycznie każdemu. Czasem jednak nawet tosty mogą się "przejeść", zwłaszcza jeśli nie wybieramy do nich nowych dodatków. Sprawdźmy zatem, jak można wyczarować alternatywne dania z tostera.

Czytaj więcej »
Jak dokładnie wyczyścić laptopa?
Poradnik
18.08
2017
1209

Jak dokładnie wyczyścić laptopa?

Kompleksowe czyszczenie laptopa nie wymaga żadnego praktycznego doświadczenia, a co najważniejsze dzięki regularnemu serwisowi można zapobiec wielu kosztownym awariom laptopa. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie rzeczy będą potrzebne do wyczyszczenia komputera i jak za to się właściwie zabrać.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie