Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.03
2015
1209

Promocje na Wielkanoc

Promocje na Wielkanoc

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku Polaków ogarnia szał zakupowy - wszyscy staramy się, aby w te dni stoły w naszych domach były suto zastawione. Niestety świąteczne szaleństwa są niekiedy poważnym obciążeniem dla naszych portfeli. Na szczęście znane marki wychodzą nam naprzeciw ze specjalnymi świątecznymi okazjami cenowymi - wszystko po to, by zakupy stały się dla nas tak samo przyjemne jak święta.

Biedronka z okazji świąt powiększyła swoja ofertę o „Więcej przysmaków wielkanocnych”. Na sklepowych półkach znajdziemy więc wykwintne produkty firmy La Speciale w zaskakująco atrakcyjnych cenach, dodatkowo pełen wachlarz produktów rybnych oraz przetworów mięsnych. Nie brakuje również dodatków do sałatek, przypraw i sosów. W  gazetce znajdziemy również przepisy na najpopularniejsze świąteczne ciasta, a więc na keks i mazurka.

Tesco oferuje natomiast bogaty wybór świeżych wędlin, kiełbas i polędwic w kampanii z udziałem popularnego krytyka kulinarnego Roberta Małkowicza.  Wędliny w atrakcyjnych cenach znajdziemy również w Lidlu - już na wejściu witają nas tam zniżki cenowe nawet do 40% na szynki z wędzarni Pikok. Absolutnym hitem cenowym promuje się w tym roku Intermarche w swojej kampanii Wielkie Okazje Wielkanocne, gdzie ceny podstawowych produktów obniżone zostają nawet o połowę! Co więcej - kupując wybrane produkty w Intermarche, za drugą sztukę zapłacimy tylko 1 grosz!

W tegoroczne święta wielkanocne półki sklepowe uginają się od ogromu promocji i okazji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia sklepów (po wcześniejszym zapoznaniu się z gazetkami promocyjnymi!) i ogromnych okazyjnych zakupów!

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie