Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.03
2015
1209

Promocje na Wielkanoc

Promocje na Wielkanoc

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku Polaków ogarnia szał zakupowy - wszyscy staramy się, aby w te dni stoły w naszych domach były suto zastawione. Niestety świąteczne szaleństwa są niekiedy poważnym obciążeniem dla naszych portfeli. Na szczęście znane marki wychodzą nam naprzeciw ze specjalnymi świątecznymi okazjami cenowymi - wszystko po to, by zakupy stały się dla nas tak samo przyjemne jak święta.

Biedronka z okazji świąt powiększyła swoja ofertę o „Więcej przysmaków wielkanocnych”. Na sklepowych półkach znajdziemy więc wykwintne produkty firmy La Speciale w zaskakująco atrakcyjnych cenach, dodatkowo pełen wachlarz produktów rybnych oraz przetworów mięsnych. Nie brakuje również dodatków do sałatek, przypraw i sosów. W  gazetce znajdziemy również przepisy na najpopularniejsze świąteczne ciasta, a więc na keks i mazurka.

Tesco oferuje natomiast bogaty wybór świeżych wędlin, kiełbas i polędwic w kampanii z udziałem popularnego krytyka kulinarnego Roberta Małkowicza.  Wędliny w atrakcyjnych cenach znajdziemy również w Lidlu - już na wejściu witają nas tam zniżki cenowe nawet do 40% na szynki z wędzarni Pikok. Absolutnym hitem cenowym promuje się w tym roku Intermarche w swojej kampanii Wielkie Okazje Wielkanocne, gdzie ceny podstawowych produktów obniżone zostają nawet o połowę! Co więcej - kupując wybrane produkty w Intermarche, za drugą sztukę zapłacimy tylko 1 grosz!

W tegoroczne święta wielkanocne półki sklepowe uginają się od ogromu promocji i okazji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia sklepów (po wcześniejszym zapoznaniu się z gazetkami promocyjnymi!) i ogromnych okazyjnych zakupów!

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie