Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.12
2014
1209

Perfumy idealnym prezentem na Święta

Perfumy idealnym prezentem na Święta

Perfumy i kosmetyki są jednymi z najczęściej wybieranych prezentów pod choinkę. Świetnie sprawdzają się jako praktyczny i piękny upominek, a szeroka oferta drogerii sprawia, że każdy z nas znajdzie interesujący prezent dla najbliższych. Nic więc dziwnego, że aż 32 procent Polaków zrobi w tym roku świąteczne zakupy w perfumeriach i sklepach kosmetycznych (raport Deloitte, 2014 rok).

Ta tendencja zakupowa jest na tyle silna, że postanowiono bliżej przyjrzeć się zaistniałemu zjawisku i przeprowadzić badanie „Wybór Konsumenta”. Czym kierują się konsumenci w czasie zakupów w drogeriach? Jakie cechy produktów są dla nich najistotniejsze?

Cena i obsługa

Za wartość numer jeden uznano czytelną i zrozumiałą cenę produktu (tą cechę wskazało 9 na 10 ankietowanych Polaków z różnych miast). Na miejscu drugim uplasowała się czystość i przejrzystość oferowanych kosmetyków i perfum. Co jeszcze sprawia, że zakupy w drogeriach cieszą się taką popularnością? Przede wszystkim kompetentna i miła obsługa. Cenimy dobre rady sprzedawcy, a przed dokonaniem wyboru lubimy przetestować kosmetyk i powąchać proponowane perfumy. Dostępność próbek i testerów jest obligatoryjną częścią zakupów w drogeriach dla 75 procent z nas.

Sephora liderem na rynku

Poza określeniem profilu drogerii idealnej, badanie miało na celu określenie realnego lidera branży kosmetycznej. Tytuł „Wybór Konsumenta” zdobyła w tym roku sieć drogerii kosmetycznych Sephora. Jest to marka oferująca szeroką gamę kosmetyków i perfum. Znajdziemy tam kremy, podkłady i tusze do rzęs najwyższej jakości, nie wspominając o świetnych perfumach, pudrach, lakierach i wielu innych produktach. W drogeriach Sephora znajdują się kosmetyki wielu cenionych marek, a dzięki przecenom i gazetkom promocyjnym, zakupy nie uszczuplają drastycznie portfela. Warto zapoznać się również z ofertami innych drogerii: Douglas, Rossmann czy Oriflame. W świątecznej gazetce Super-Pharm znajdziemy zestawy markowych perfum pod choinkę za 79zł, a katalog Hebe proponuje najmodniejsze zapachy na rynku od Calvin Klein (79zł)  lub Dior (199zł).

Święta to czas radości i wzajemnego obdarowywania się prezentami. Kosmetyki i perfumy są sprawdzonym i zawsze modnym upominkiem pod choinkę. Życzymy Państwu owocnych i tanich zakupów.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Douglas, kosmetyki, perfumy, prezent, Rossmann, Sephora

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie