Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.12
2014
1209

Przedświąteczne porządki

Przedświąteczne porządki

Do 31. grudnia trwa wyjątkowa akcja promocyjna marki Bosch. Kupując określony model żelazka, stacji pary lub odkurzacza, konsument może liczyć na zwrot podatku VAT. Trudno o bardziej kuszącą promocję w okresie przedświątecznym!


Zasady akcji są proste. Wystarczy kupić urządzenie objęte promocją, a następnie zarejestrować swój nabytek na stronie internetowej www.promocjebosch.pl. Możliwe jest również wysłanie odpowiednich dokumentów listem poleconym. Tylko tyle musimy zrobić, by w przeciągu 60 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia na naszym koncie pojawił się posprzedażowy zwrot odpowiadający 23% podatku VAT odliczonym od ceny urządzenia.

Bosch - marka z tradycją

Bosch jest firmą słynącą z wysokiej jakości sprzętów, docenianych przez użytkowników za niezawodność i nowoczesny design. Bosch istnieje na rynku już od 1886 roku, a wieloletnie doświadczenie i branie czynnego udziału w rewolucji technicznej przełomu XIX i XX wieku znajduje swoje odzwierciedlenie w perfekcyjnym wręcz rozpoznawaniu potrzeb konsumentów.

Dlaczego warto?

Korzystając z promocji, możemy zaopatrzyć się w sprzęty szczególnie potrzebne podczas gorączki przedświątecznych porządków i przygotowań. Dobry odkurzacz i porządne żelazko to inwestycje na długie lata, warto więc skorzystać z możliwości nabycia ich aż o 23% taniej.

Gdzie kupić?

Produkty marki Bosch objęte promocją znajdziemy w popularnych sklepach ze sprzętem AGD i RTV. Warto odwiedzić punkty sprzedaży sieci takich jak Saturn, Media Markt, Media Expert, Neonet czy RTV Euro AGD. Żelazka i odkurzacze Bosch mogą także pojawić się w sklepach Conrad, Partner AGD RTV oraz Specjaliści RTV AGD. Również hipermarkety takie jak Tesco czy Carrefour posiadają w swoich ofertach specjalistyczne sprzęty przydatne w każdym gospodarstwie domowym, w tym wybrane modele żelazek i odkurzaczy marki Bosch.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko ruszyć na zakupy! Spraw, by w Wigilię twój dom lśnił, a same porządki mijały bez wysiłku dzięki profesjonalnym sprzętom. Zrób sobie przedświąteczny prezent!

Kategorie: Poradnik
Tagi: bosch, porządki, promocja, sprzątanie, święta

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie