Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.11
2014
1209

Świąteczna akcja promocyjna Lidla

Świąteczna akcja promocyjna Lidla

Przedświąteczny okres to prawdziwe zakupowe szaleństwo. W tym roku czas ten ponownie uprzyjemni nam Lidl. Już 1 grudnia wystartuje specjalna świąteczna akcja promocyjna. Lidl postanowił w zamian za zrobione zakupy, obdarować swoich klientów jednym z dwóch profesjonalnych noży szefa kuchni, firmowanych przez Pascala Brodnickiego i Karola Okrasę.

 

Lidl nagradza za zakupy

Jak zdobyć jeden z tych dwóch wyjątkowych noży? Za każde wydane 60 zł w którymkolwiek sklepie sieci Lidl, klient otrzyma naklejkę. Po uzbieraniu dziesięciu naklejek, i zapłaceniu symbolicznego grosza, nóż trafi w nasze ręce. Warto dodać, że akcją promocyjną nie są objęte napoje alkoholowe, w tym również piwa, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i przedmioty służących do karmienia piersią. Promocja potrwa od 1 do 24 grudnia, bądź do wyczerpania zapasów.

Promocje rodzą problemy

Podobna ubiegłoroczna akcja promocyjna Lidla stworzyła problemy. Pojawiły się spekulacje na temat wydawania naklejek zaprzyjaźnionym klientom za zakupy na mniejszą kwotę niż ta, którą przewidywał regulamin promocji. Mówiono również o braku obiecanych nagród, czy też o nieprawidłowym zrozumieniu regulaminu przez kasjerów i złym naliczaniu przysługujących naklejek. Miejmy nadzieję, że tegoroczna akcja promocyjna obędzie się bez tak przykrych akcentów.

Magiczne słowo promocja

O tym, że Polacy uwielbiają wygrywać i odbierać nagrody, nie trzeba chyba mówić. Niemal połowa z nas dużo chętniej korzysta z oferowanych promocji w czasie przedświątecznym. 50% ankietowanych zapytanych o ulubiony rodzaj promocji pozacenowych, wskazuje na tą, w której za zakupy na określoną kwotę otrzymują bon do realizacji przy kolejnych zakupach. Natomiast 22% respondentów wybiera taką, gdzie za zakupy na określoną kwotę dostają atrakcyjny upominek gratis. Jak wynika z przeprowadzonych przez Instytut Millward Brown badań, aż 11% osób ze względu na atrakcyjność upominku jest w stanie zmienić sklep,
w którym zazwyczaj robili zakupy spożywcze.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: brodnicki, nóż, okrasa, promocja, święta, zakupy, Lidl, gratis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie