Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.11
2014
1209

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Od 17 listopada w sklepach sieci Biedronka trwa akcja promocyjna „Baw się z nami”. W czasie dwutygodniowej akcji, na opakowaniach wybranych produktów, pojawiają się bajkowi ulubieńcy wytwórni Warner Bros. – Scooby-Doo, Królik Bugs, Kaczor Duffy i wielu innych. Każdy z nas może już teraz wziąć udział w zabawie dzięki aplikacji mobilnej Zapper i skorzystać z gier przygotowanych specjalnie dla klientów sieci Biedronka.

 

"Baw się z nami!"

Na kilkudziesięciu promocyjnych produktach i artykułach spożywczych znajdują się zabawne rysunki i nalepki z postaciami ulubionych kreskówek. Znaleźć je można między innymi na pudełkach ciastek Orito za 3,99zł, chusteczkach higienicznych Delikatne (0,20zł sztuka), płatkach Magusiach czy Mlecznej Kanapce. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy ściągnąć aplikację mobilną Zappar, zeskanować telefonem kod QR znajdujący się na artykułach marketingowych objętych akcją (ulotkach lub etykietach cenowych) i… bawić się z nami. Do zgarnięcia między innymi ciekawe gry lub możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubioną postacią z kreskówki. Im więcej produktów objętych akcją odnajdzie się w sklepie, tym więcej interesujących gier do ściągnięcia i lepsza zabawa!

Augmented reality

Akcja promocyjna „Baw się z nami” w Biedronce (będąca częścią koncernu Jeronimo Martins Polska) jest pierwszą tego typu akcją przeprowadzaną w Polsce wśród branży sklepów spożywczych. Akcja wykorzystuje tzw. funkcję augmented reality, czyli w spójny sposób łączy świat realny z tym komputerowym, on-line. Sprawne przeprowadzenie akcji umożliwia wspomniana wcześniej aplikacja mobilna Zapper, stworzona przez Warner Bros., jedną z największych firm licencyjnych i merchandisingowych na świecie. Kreatywna akcja promocyjna „Baw się z nami” zapoczątkowuje nowy trend w kampaniach reklamowych w branży sieci spożywczych i podnosi poprzeczkę na rynku reklamowym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, gra, zakupy, słodycze, zabawki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
09.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »
Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie