Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.11
2014
1209

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Baw się ze Scooby-Doo w Biedronce!

Od 17 listopada w sklepach sieci Biedronka trwa akcja promocyjna „Baw się z nami”. W czasie dwutygodniowej akcji, na opakowaniach wybranych produktów, pojawiają się bajkowi ulubieńcy wytwórni Warner Bros. – Scooby-Doo, Królik Bugs, Kaczor Duffy i wielu innych. Każdy z nas może już teraz wziąć udział w zabawie dzięki aplikacji mobilnej Zapper i skorzystać z gier przygotowanych specjalnie dla klientów sieci Biedronka.

 

"Baw się z nami!"

Na kilkudziesięciu promocyjnych produktach i artykułach spożywczych znajdują się zabawne rysunki i nalepki z postaciami ulubionych kreskówek. Znaleźć je można między innymi na pudełkach ciastek Orito za 3,99zł, chusteczkach higienicznych Delikatne (0,20zł sztuka), płatkach Magusiach czy Mlecznej Kanapce. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy ściągnąć aplikację mobilną Zappar, zeskanować telefonem kod QR znajdujący się na artykułach marketingowych objętych akcją (ulotkach lub etykietach cenowych) i… bawić się z nami. Do zgarnięcia między innymi ciekawe gry lub możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubioną postacią z kreskówki. Im więcej produktów objętych akcją odnajdzie się w sklepie, tym więcej interesujących gier do ściągnięcia i lepsza zabawa!

Augmented reality

Akcja promocyjna „Baw się z nami” w Biedronce (będąca częścią koncernu Jeronimo Martins Polska) jest pierwszą tego typu akcją przeprowadzaną w Polsce wśród branży sklepów spożywczych. Akcja wykorzystuje tzw. funkcję augmented reality, czyli w spójny sposób łączy świat realny z tym komputerowym, on-line. Sprawne przeprowadzenie akcji umożliwia wspomniana wcześniej aplikacja mobilna Zapper, stworzona przez Warner Bros., jedną z największych firm licencyjnych i merchandisingowych na świecie. Kreatywna akcja promocyjna „Baw się z nami” zapoczątkowuje nowy trend w kampaniach reklamowych w branży sieci spożywczych i podnosi poprzeczkę na rynku reklamowym.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, gra, zakupy, słodycze, zabawki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie