Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.08
2014
1209

Witaj szkoło

Witaj szkoło

Zaczęła się już druga połowa sierpnia, pogoda staje się bardziej kapryśna, noce chłodniejsze a to oznacza tylko jedno. Wakacje powoli dobiegają końca, a na rozpoczęcie nowego roku szkolnego trzeba się dobrze przygotować. Wszystkim rodzicom, którzy tracą głowę w szale zakupów szkolnych, jak i tym, których dzieci po raz pierwszy idą do szkoły, postaramy się udzielić kilku cennych wskazówek: jak, gdzie i kiedy najlepiej skompletować wyprawkę szkolną.

 

Bajkowi towarzysze
Przede wszystkim nie zapominajmy o dzieciach. To one będą korzystać z wszelkiego rodzaju piórników czy plecaków. To przedmioty codziennego, szkolnego użytku, dlatego musimy sprawić, by nasze dziecko lubiło swoje przybory i chętnie ich używało. Obecnie większy problem niż ze znalezieniem ciekawego plecaka mamy ze zdecydowaniem się, z którą z bajkowych lub filmowych postaci ma on być. Ciekawe propozycje dla uczniów w swojej ofercie mają sklepy Carrefour oraz Agito. Tam znajdziemy akcesoria z największymi idolami wśród dzieci.  Natomiast dla nastolatków bardzo przyjemną ofertę stylowych akcesoriów szkolnych oraz dodatków przygotował sklep Tchibo. Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego nie można się dać zwariować, warto porównać oferty między sklepami choćby ze względu na koszty. Każdy rodzic wie, że powrót do szkoły wiąże się z dużymi wydatkami, dlatego warto poświęcić trochę czasu i zapoznać się z asortymentem różnych sklepów. 

 

 

Wyposażenie pokoju
Poza wyprawką do szkoły ważne jest również wyposażenie pokoju. Najważniejsze dla przyszłego ucznia jest posiadanie biurka oraz odpowiedniego krzesła. Tutaj również wybór jest duży, jednak należy pamiętać, że wybierając taki zestaw trzeba go przystosować do osoby która będzie go użytkować. Ważne jest, żeby postawa dziecka przy biurku była prawidłowa. Biurko nie może być za niskie bądź za wysokie, a krzesło musi mieć odpowiednie oparcie oraz boczne rączki. Jeżeli nasza pociecha korzysta z komputera, ważna jest odległość oczu od monitora oraz wysokość patrzenia. Wszystkie detale są ważne i trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół.  Ciekawy asortyment meblowy w sam raz dla małego ucznia w swojej ofercie ma sieć sklepów Meble Vox

 

Kiedy na zakupy?
Zakupów szkolnych nie radzimy zostawiać na koniec sierpnia, czy też na początek września. Wtedy w sklepach są tłumy i ciężko dokładnie przyjrzeć się produktowi i przemyśleć wybór. Takie zakupy powinniśmy robić na spokojnie i odpowiednio wcześnie. Wszystkie akcje promocyjne w sklepach zaczynają się już na początku sierpnia. To dobry moment do zrobienia wstępnych zakupów. Na początek najlepiej kupić plecak, piórnik, podstawowe wyposażenie piórnika oraz kilka zeszytów. Na wrzesień zostawiamy tylko uzupełnienie przyborów oraz zeszytów, ponieważ nie wiemy do końca, czego będą wymagali nauczyciele. Po zakup podstawowych oraz tych mniej podstawowych elementów polecamy wybrać się do sklepów Biedronki czy też Tesco. Sklepy przygotowały duży wybór zeszytów, artykułów piśmienniczych oraz akcesoriów do plastyki.  

 

 

 

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie