Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.08
2014
1209

Witaj szkoło

Witaj szkoło

Zaczęła się już druga połowa sierpnia, pogoda staje się bardziej kapryśna, noce chłodniejsze a to oznacza tylko jedno. Wakacje powoli dobiegają końca, a na rozpoczęcie nowego roku szkolnego trzeba się dobrze przygotować. Wszystkim rodzicom, którzy tracą głowę w szale zakupów szkolnych, jak i tym, których dzieci po raz pierwszy idą do szkoły, postaramy się udzielić kilku cennych wskazówek: jak, gdzie i kiedy najlepiej skompletować wyprawkę szkolną.

 

Bajkowi towarzysze
Przede wszystkim nie zapominajmy o dzieciach. To one będą korzystać z wszelkiego rodzaju piórników czy plecaków. To przedmioty codziennego, szkolnego użytku, dlatego musimy sprawić, by nasze dziecko lubiło swoje przybory i chętnie ich używało. Obecnie większy problem niż ze znalezieniem ciekawego plecaka mamy ze zdecydowaniem się, z którą z bajkowych lub filmowych postaci ma on być. Ciekawe propozycje dla uczniów w swojej ofercie mają sklepy Carrefour oraz Agito. Tam znajdziemy akcesoria z największymi idolami wśród dzieci.  Natomiast dla nastolatków bardzo przyjemną ofertę stylowych akcesoriów szkolnych oraz dodatków przygotował sklep Tchibo. Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego nie można się dać zwariować, warto porównać oferty między sklepami choćby ze względu na koszty. Każdy rodzic wie, że powrót do szkoły wiąże się z dużymi wydatkami, dlatego warto poświęcić trochę czasu i zapoznać się z asortymentem różnych sklepów. 

 

 

Wyposażenie pokoju
Poza wyprawką do szkoły ważne jest również wyposażenie pokoju. Najważniejsze dla przyszłego ucznia jest posiadanie biurka oraz odpowiedniego krzesła. Tutaj również wybór jest duży, jednak należy pamiętać, że wybierając taki zestaw trzeba go przystosować do osoby która będzie go użytkować. Ważne jest, żeby postawa dziecka przy biurku była prawidłowa. Biurko nie może być za niskie bądź za wysokie, a krzesło musi mieć odpowiednie oparcie oraz boczne rączki. Jeżeli nasza pociecha korzysta z komputera, ważna jest odległość oczu od monitora oraz wysokość patrzenia. Wszystkie detale są ważne i trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół.  Ciekawy asortyment meblowy w sam raz dla małego ucznia w swojej ofercie ma sieć sklepów Meble Vox

 

Kiedy na zakupy?
Zakupów szkolnych nie radzimy zostawiać na koniec sierpnia, czy też na początek września. Wtedy w sklepach są tłumy i ciężko dokładnie przyjrzeć się produktowi i przemyśleć wybór. Takie zakupy powinniśmy robić na spokojnie i odpowiednio wcześnie. Wszystkie akcje promocyjne w sklepach zaczynają się już na początku sierpnia. To dobry moment do zrobienia wstępnych zakupów. Na początek najlepiej kupić plecak, piórnik, podstawowe wyposażenie piórnika oraz kilka zeszytów. Na wrzesień zostawiamy tylko uzupełnienie przyborów oraz zeszytów, ponieważ nie wiemy do końca, czego będą wymagali nauczyciele. Po zakup podstawowych oraz tych mniej podstawowych elementów polecamy wybrać się do sklepów Biedronki czy też Tesco. Sklepy przygotowały duży wybór zeszytów, artykułów piśmienniczych oraz akcesoriów do plastyki.  

 

 

 

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie