Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2014
1209

Promocje dla kibiców

Promocje dla kibiców

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to drugie po Olimpiadzie największe wydarzenie sportowe na świecie. Jednak to nie tylko święto piłkarskie. Wiele sklepów dokładnie przygotowało się na tę okazję i zaproponowało sporo ciekawych promocji dla miłośników futbolu.

 

Kibicujemy!

Trudno nie zauważyć, że piłkarskie szaleństwo ruszyło na dobre. Każdy prawdziwy kibic stara się przygotować jak najlepiej do tego wydarzenia. Nikt przecież nie chce stracić ani minuty meczu  swojej ulubionej drużyny. Promocyjni.pl także kibicują! Możecie znaleźć u nas specjalną kategorię, w której zgromadziliśmy wszystkie gazetki z promocjami mundialowymi. Promocji jest naprawdę sporo. Najlepszym tego przykładem jest branża spożywcza i elektroniczna. Szczególnie aktywnie w tej ostatniej działają Media Expert, Saturn i RTV EURO AGD.

Jednak branża spożywcza też nie zostaje w tyle. Wśród najaktywniejszych można wymienić takie sieci, jak Lidl czy Carrefour. Ich promocje nie są jednak kierowane tylko do kibiców ale mają wymiar bardziej uniwersalny.

 

 

 

Najciekawsze promocje

Skupmy się jednak na najciekawszych promocjach. Sporo do zaprezentowania ma sieć Biedronka. Znajdzie się tu szczególne coś  dla zagorzałych kibiców piłki nożnej – będą mogli tu kupić stroje swoich ulubionych drużyn, czapki i wiele różnych gadżetów wchodzących niewątpliwie w tak zwany „niezbędnik” kibica.

 

 

Do mundialu przygotowała się też sieć sklepów Real. W ich gazetkach można znaleźć specjalną strefę kibica, czyli promocje przygotowane specjalnie z myślą o Mistrzostwach Świata w Brazylii. Poza bogatym wyborem piwa, są też obniżone ceny innych artykułów spożywczych, należących przede wszystkim do kategorii przekąsek.

Jak widzimy wybór produktów jest naprawdę bogaty i urozmaicony. Trzeba też dodać że inne sieci także nie zapomniały o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, a dedykowane oferty znaleźć można również w Żabce czy Intermarche.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie