Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.04
2014
1209

Prezenty komunijne

Prezenty komunijne

Zastanawiasz się, co dać dziecku w prezencie komunijnym? Pamiętaj, że prezent z okazji Pierwszej Komunii to jedynie dodatek. Warto przemyśleć swój wybór, prezent powinien ucieszyć dziecko i być pamiątką na lata. Sprawdzamy, jakie prezenty na komunię są modne.

 

Pierwsza komunia

Pierwsza komunia jest dla dziecka dużym przeżyciem duchowym, ale też ważnym ze względu na podniosłość chwili i uroczysty charakter. Bardzo miłym i ważnym dodatkiem w tym dniu są prezenty komunijne. Mimo upływu lat sami doskonale pamiętamy własne prezenty z łezką w oku. Dzisiaj nie jest łatwo dogodzić wymaganiom i marzeniom dzieci. Wiele osób pozostaje przy tradycyjnym wyborze prezentów, ale coraz częściej sięgamy również po nowoczesne gadżety, chcąc sprawić dziecku przyjemność. 

 

Co kupić na komunię?

 Pierwsza Komunia jest świętem typowo religijnym, z tego względu warto postawić na tradycję i kupić Biblię bądź medalik. Świetną gamę prezentów tego typu proponują nam sklepy Tesco. Cenną pamiątką dla dziewczynki będzie wybór złotej biżuterii: łańcuszek, kolczyki, bransoletka. Jeśli chodzi o biżuterię, modne są bardzo oryginalne zawieszki na bransoletkę. Bogaty wybór pięknej biżuterii znajdziemy w salonie jubilerskim Apart bądź Yes.
Jeśli zdecydujemy się na zegarek, który od lat jest na szczycie listy komunijnych prezentów, warto, żeby był on stylowy. Współcześnie zegarek nie służy tylko do odmierzania czasu, obecnie to również modny gadżet. Zegarek to pomysł dobry zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, ale oczywiście model musi być dopasowany do płci dziecka. Przy wyborze można pofantazjować z kolorystyką, dla dziewczynki warto zaryzykować z różnymi odcieniami różu lub innymi jasnymi odcieniami beżu, żółci. Zaś dla chłopców proponujemy coś w odcieniu szarości, grafitu, ciemnej zieleni. Świetnym prezentem będzie również rower, rolki, które zapewnią wspólną zabawę z rodziną i będą doskonałą formą sportu dla dziecka. W tym zakresie warto  zapoznać się z bogata ofertą Go Sport.

 

Prezenty na komunię: modna elektronika

Jeśli chcesz kupić dziecku jako prezent na komunię coś z działu elektroniki, wybierz mądrze. Bardzo dobrym pomysłem jest aparat fotograficzny – wspiera kreatywność, zmusza do poszukiwania ciekawych obiektów do fotografowania w najbliższym otoczeniu. Fotojoker i jego katalog może być dobrą inspiracja w doborze prezentu w zakresie fotografii. Czytnik e-booków to przydatny gadżet, który umożliwi dziecku czytanie książek w każdej sytuacji, ale bez konieczności dźwigania. Znajdziecie go w przystępnej cenie w Empiku. Kolejnymi z serii modnych prezentów są tablet, smartfon, laptop czy playstation. Dobrymi doradcami w zakresie elektroniki są  sklepy RTV EURO AGD oraz Avans .

Miłym i sentymentalnym dodatkiem jest kartka z życzeniami. Fajnie, gdyby była pomysłowa, dopasowana do charakteru dziecka, z komunijnym motywem, no i na pewno z własnymi, przemyślanymi życzeniami. 

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie