Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.04
2014
1209

Świąteczne porządki

Świąteczne porządki

Przedświąteczne przygotowania to nie tylko wypieki, pyszne jedzenie i perspektywa paru dni odpoczynku w gronie rodziny. To niestety także gruntowne porządki. Co zrobić, by sprzątanie poszło szybko i bezboleśnie?

Porządki w domu

 

Najwięcej czasu i energii najpewniej poświecimy sprzątaniu domu. Włącza się w to mycie okien, trzepanie i pranie dywanów, gruntowne porządki  w szafie. Aby wszystkie te czynności wykonać jak najszybciej i najskuteczniej, należy zaopatrzyć się w niezawodne środki czystości, które w tym tygodniu oferuje DELIMA. Także STOKROTKA w swojej gazetce tuż po promocjach produktów spożywczych przypomina nam o konieczności zapatrzenia się w niezbędne produkty chemiczne.

 

Urządzenia AGD

 

Jednak często musimy sięgnąć po sprzęt cięższego kalibru. Kiedy nasz stary odkurzacz nie wytrzymuje „napięcia”, mop rozpada nam się w dłoniach, a żelazko zaczyna palić nam ubrania, powinniśmy niezwłocznie ruszyć do CARREFOURA.  Znajdziemy tam markowe odkurzacze i żelazka w bardzo przystępnych cenach.

 

Porządki w ogrodzie

 

Sprzątanie mieszkania to nie wszystko. To, co dzieje się w około także ma znacznie. Oprócz typowych zajęć ogrodniczych powinniśmy odświeżyć chodniczki, tarasy i sprzęt ogrodowy. Najlepszym sposobem, by zrobić to dokładnie i szybko jest użycie myjki ciśnieniowej. Oferta PRAKTIKERA sprawiła, że nie jest to ogromny wydatek a na pewno zaoszczędzimy czas i energię.

 

Samochód

Myjka ciśnieniowa nadaje się nie tylko do sprzętów ogrodowych i chodników, ale także do mycia samochodu. Aby nasz samochód wyglądał jak prosto z salonu, wystarczy użyć specjalnych środków do pielęgnacji lakieru. Szeroki wachlarz takich produktów oferuje nam SELGROS.  Kiedy już porządki w pokoju, porządki w szafie i mycie okien będziemy mogli skreślić z listy rzeczy do zrobienia będziemy mogli bez przeszkód rozkoszować się radosnym czasem świat. 

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie