Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.04
2014
1209

Prima Aprilis

Prima Aprilis

Tak, to już dziś ten dzień! Możesz bezkarnie żartować, kłamać i wkręcać bez umiaru. To także jedyna taka okazja, by zrobić niewinne psikusy całej rodzinie! Myślałeś już nad tym jak wkręcisz swoich znajomych? Jeśli nie, to koniecznie wypróbuj nasze pomysły – nie urażą nikogo a na pewno zapewnią dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy.

 

Prima Aprilis to zwyczaj bardzo popularny w wielu krajach świata, znany już od średniowiecza. We wszystkich krajach, w których obchodzi się 1 kwietnia, dzień ten traktuje się przede wszystkim jako radosną okazję do żartów i śmiechu. Cała zabawa polega na tym, żeby niewinnie wprowadzić kogoś w błąd, przy zachowaniu szczególnej czujności!

 

Żarty na Prima Aprilis

Ludzie oszukiwali się od zawsze, ale to dopiero rozwój mediów masowych sprawił, że można było spłatać figla milionom ludzi jednocześnie. Historia zna przypadki żartów doskonałych, na które dały nabrać się tysiące ludzi.


Po raz pierwszy telewizja zrobiła primaaprilisowy żart w 1957 roku. Brytyjska BBC w programie ,,Panorama” oznajmiła, że dzięki bardzo łagodnej zimie rolnikom z południowej Szwajcarii udało się zebrać pierwsze plony.. spaghetti! Do tej informacji dołączony był materiał wideo, na którym zadowoleni rolnicy zbierali z drzew makaron. Po emisji do BBC dzwoniło wielu widzów chcących dowiedzieć się, jak uprawiać własne drzewko spaghetti.
Natomiast 1 kwietnia 1975 roku australijska telewizja ABC w programie ,,This Day Tonight” poinformowała, że w kraju zmieniony zostanie sposób liczenia czasu na dziesiętny. Minuta zamiast 60 sekund będzie miała 100, godzina – zamiast 60 minut – także 100. Wszystko to miało sprawić, że doba zamiast 24 godzin, będzie miała ich tylko 20. W programie udzielił wywiadu wicepremier James Corcoran, który bardzo chwalił nowy system czasu. Widzowie zrozumieli, że to wszystko były tylko żarty dopiero po pewnym czasie.

 

Pomysły na Prima Aprilis

Tak naprawdę, ile osób - tyle pomysłów. Warto jednak pamiętać, żeby żartować z głową, tak żeby nikogo nie urazić naszymi dowcipami. Możesz poprzestawiać czas we wszystkich zegarkach w domu  lub pozamieniać numery telefonów w komórce np. siostry. Ciekawym pomysłem będzie także zmiana zawartości kremu do twarzy – wystarczy pozbyć się kremu a zamiast niego do środka napakować bitej śmietany. Niezbędne składniki do zrobienia bitej śmietany znajdziesz już w gazetce Topaz.
A może chcesz w Prima Aprilis zaskoczyć wszystkich słodkim przysmakiem? Upiecz babeczki, które na pierwszy rzut oka będą wyglądały jak pyszny deser, ale zamiast słodkiego ciasta użyj utartych ziemniaków. Możesz także posypać je posiekaną czerwoną papryką. Zaskoczenie domowników gwarantowane! Wszystkie produkty znajdziesz w gazetce promocyjnej EKO.
Jeśli chcesz wkręcić kobietę, możesz wziąć puder dla niemowląt lub cukier puder i wsypać go do suszarki do włosów. Kiedy będzie chciała z niej skorzystać – zostanie obsypana białym proszkiem. Cukru pudru szukaj w gazetce Biedronki.

 

Promocyjni życzą samych udanych żartów!

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie