Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.02
2014
1209

Marzec - kalendarz świąt nietypowych

Marzec - kalendarz świąt nietypowych

Marzec spokojnie można uznać za miesiąc najbardziej poszkodowany z całej stawki. Przed wiekami bowiem to właśnie jemu przypadał w udziale zaszczyt otwierania roku – zanim jeszcze starożytni Rzymianie wpadli na pomysł dodania do swojego kalendarza kolejnych dwóch miesięcy i przesunięcia ich następnie z końca na początek. I tak marzec ustąpił miejsca lidera styczniowi, sam zaś wylądował na najniższym podium. Nie zdołano mu jednak odebrać jego świąt!

Zaczyna się całkiem miło. 5 marca – za jednym zamachem Dzień Teściowej i Dzień Dentysty. Interesujące połączenie, zainspirowane być może rodzimym przysłowiem, głoszącym jakoby zła teściowa dokuczyć miała więcej niż bolący ząb… :)

6 marca został oficjalnie Dniem Czystego Stołu. Tego dnia należy więc bezspornie doprowadzić swój blat do nieskazitelnego blasku. Żeby jednak było prościej – śmiało  możesz pokusić się o zakup nowego, od razu lśniącego!

8 marca to ocywiście Dzień Kobiet, a 9 marca to Dzień Polskiej Statystyki. Statystycznie powinien go więc świętować każdy prawdziwy Polak.  

11 marca mamy Dzień Sołtysa, hucznie obchodzony w niejednej większej i mniejszej wiosce.

12 marca do biura możesz zawitać niewyspany. Uczcij należycie Światowy Dzień Drzemki w Pracy i zregeneruj organizm!

14 marca – Dzień Liczby Pi. Data wybrana nieprzypadkowo, wszak w matematyce przypadków nie ma. W Stanach wyraża ona jednocześnie przybliżoną wartość  świętującej liczby – 3.14.

15 marca przypada Światowy Dzień Praw Konsumenta i Europejski Dzień Konsumenta. Chodzi oczywiście o to, by konsument każdy zadowolony był. Czyli ma być dużo (wybór), dobrze (jakość) i jeszcze taniej (cena). A to już nasza specjalność! Przekonaj się sam, ile promocji dla Ciebie mamy. I nie tylko od święta!

19 marca koniecznie zajrzyj na naszą stronę! Z racji Dnia Wędkarza bez wątpienia złowisz jakąś grubą okazję! ;)

20 marca to Dzień Bez Mięsa, ale kto by się tym przejmował, skoro tyle jest teraz innych rzeczy do jedzenia.

Nikt nie lubi, jak na jego drodze zaczynają pojawiać się schody. Na pewno nie będziesz musiał się ich obawiać 23 marca, bo oto nadciąga Dzień Windy! :)

Kategorie: Poradnik
Tagi: dzień kobiet, kalendarz, święta, święto, marzec

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie