Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.11
2013
1209

Zielone płuca internetu

Zielone płuca internetu

Okazuje się, że około 40% papierowego nakładu gazetek promocyjnych nie trafia do potencjalnych klientów! Rozrzucone w sklepach i na klatkach schodowych tracą swą ważność i stają się bezużyteczne. Tymczasem wydrukowanie każdego pojedynczego egzemplarza pociąga za sobą pewne koszty, a także zużycie energii i drewna (aby wyprodukować tonę papieru, konieczne jest ścięcie 20 drzew!).

Prawie 400 drzew miesięcznie należałoby ściąć, gdyby wyprodukować liczbę gazetek odpowiadającej liczbie publikacji on-line na serwisie www.promocyjni.pl. W skali całego czasu istnienia serwisu (od kwietnia 2012) daje to prawie 74 000 drzew!

Czy nie warto czytać gazetek on-line?

 

 

 

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie