Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.11
2013
1209

E- supermarket po polsku

E- supermarket po polsku

Co można robić czekając na przyjazd metra? Możliwości jest wiele - począwszy od czytania prasy, skończywszy na …zrobieniu zakupów. Niemożliwe? Od niedawna Frisco.pl uruchomiło pierwszy w Polsce e-supermarket w metrze, który pozwala „buszować po sklepie” za pomocą telefonów komórkowych. To dobra wiadomość dla osób, które mają tendencje do robienia zakupów na ostatnią chwilę.

 

Jak to działa?
Wirtualny sklep bazuje na kodach kreskowych. To oznacza, że pasażerowie po zeskanowaniu kodu przez aplikację mobilną Mobilne Frisco mogą zamówić produkty, a Frisco dostarczy je pod wskazany adres w wybranej przez nas godzinie. Aplikacja, która umożliwia wirtualne zakupy, jest udostępniana bezpłatnie dla smartfonów działających w systemie Android. 

 

Częściowo z domu
 Co ciekawe, nasze kupowanie, które rozpoczęliśmy w metrze, możemy spokojnie dokończyć już w domu. Wystarczy tylko zalogować się na swoje konto, bo wybrane wcześniej towary zostały zapamiętane w koszyku. To z pewnością duże ułatwienie dla mniej zdecydowanych konsumentów. A wybierać jest z czego. Sklepowa „półka”, która pojawiła się na obu stronach stacji Metra Centrum, zawiera ponad 150 produktów. Akcja Frisco.pl potrwa miesiąc. Warszawiacy mogą więc wybierać się na wirtualne zakupy do końca listopada. 

 

Takie rzeczy już w Polsce…
….choć nie tylko u nas. Prekursorem tego typu akcji była Korea Południowa. Z e-supermarketów skorzystali też mieszkańcy Moskwy i Dusseldorfu. W Polsce to Piotr i Paweł jako pierwszy umożliwił zakupy w sklepie internetowym prosto z ulicy. Mieszkańcy mogli zrobić zakupy na przykład na przystankach autobusowych. A tam, jak wiadomo, czasu do namysłu jest dużo.  

Kategorie: Poradnik
Tagi: kody, smartfony, technologie, zakupy, frisco

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie