Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.11
2013
1209

E- supermarket po polsku

E- supermarket po polsku

Co można robić czekając na przyjazd metra? Możliwości jest wiele - począwszy od czytania prasy, skończywszy na …zrobieniu zakupów. Niemożliwe? Od niedawna Frisco.pl uruchomiło pierwszy w Polsce e-supermarket w metrze, który pozwala „buszować po sklepie” za pomocą telefonów komórkowych. To dobra wiadomość dla osób, które mają tendencje do robienia zakupów na ostatnią chwilę.

 

Jak to działa?
Wirtualny sklep bazuje na kodach kreskowych. To oznacza, że pasażerowie po zeskanowaniu kodu przez aplikację mobilną Mobilne Frisco mogą zamówić produkty, a Frisco dostarczy je pod wskazany adres w wybranej przez nas godzinie. Aplikacja, która umożliwia wirtualne zakupy, jest udostępniana bezpłatnie dla smartfonów działających w systemie Android. 

 

Częściowo z domu
 Co ciekawe, nasze kupowanie, które rozpoczęliśmy w metrze, możemy spokojnie dokończyć już w domu. Wystarczy tylko zalogować się na swoje konto, bo wybrane wcześniej towary zostały zapamiętane w koszyku. To z pewnością duże ułatwienie dla mniej zdecydowanych konsumentów. A wybierać jest z czego. Sklepowa „półka”, która pojawiła się na obu stronach stacji Metra Centrum, zawiera ponad 150 produktów. Akcja Frisco.pl potrwa miesiąc. Warszawiacy mogą więc wybierać się na wirtualne zakupy do końca listopada. 

 

Takie rzeczy już w Polsce…
….choć nie tylko u nas. Prekursorem tego typu akcji była Korea Południowa. Z e-supermarketów skorzystali też mieszkańcy Moskwy i Dusseldorfu. W Polsce to Piotr i Paweł jako pierwszy umożliwił zakupy w sklepie internetowym prosto z ulicy. Mieszkańcy mogli zrobić zakupy na przykład na przystankach autobusowych. A tam, jak wiadomo, czasu do namysłu jest dużo.  

Kategorie: Poradnik
Tagi: kody, smartfony, technologie, zakupy, frisco

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie