Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.10
2013
1209

Świat Dziecka

Świat Dziecka

Jeszcze nie tak dawno temu dzieci swój wolny czas wypełniały zabawami z rówieśnikami, malowaniu, papierowych wycinankach. Dzisiaj zaś preferują prostszą i wygodniejszą, również dla rodzica, rozrywkę przed ekranem telewizora, bądź komputera. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zapewnić swojej pociesze tyle samo frajdy i przy okazji zadbać o prawidłowy rozwój naszych milusińskich. Zadanie to z pewnością ułatwi nam coraz bardziej zróżnicowana oferta sklepów dla dzieci, dopasowana do wieku dziecka.

Zabawki dla niemowlaka

Niemowlęta nieustannie wymagają naszej uwagi i opieki. Wybierając zabawki dla nich, musimy koniecznie pamiętać, aby były bezpieczne, najlepiej duże i jednoczęściowe. Ważne jest również, by taka zabawka wzbudzała ciekawość dziecka i rozwijała jego rodzącą się wyobraźnię. Idealnie w nasze wymagania wpisują się zabawki z katalogu Toys”R”Us. W szczególności warto zwrócić uwagę na rozwijający zdolności manualne zestaw z młotkiem i piłkami. Ta interaktywna zabawka na pewno nie tylko pomoże wykształcić w dzieku lepszą koordynacją i zwinność jego malutkich paluszków, ale też wyrysuje mu uśmieszek na twarzyczce. A kiedy smyk zmęczy się i znuży, połóżmy go do kołyski, gdzie już wisi uspokajacz z kołysanką i projektorem. Jeśli wolimy bardziej standardowe karuzelki na kołyskę,  odpowiednie wydają się te z Akpol Baby. Na pewno zaśnie spokojny i zadowolony.
 

 

 Kreatywna zabawa

Dla trochę starszych brzdąców polecamy poszukać kreatywnych zestawów do samodzielnego wycinania i tworzenia. Dziecko może bawić się nimi samodzielnie lub z kolegą, bądź koleżanką, co powinno rozruszać jego fantazję. Kupę radochy dostarczy asortyment sklepów Tiger. Dostępne są tutaj wycinanki i wykreślanki, ale też akcesoria do gotowania, dziergania. Dziecko może korzystać z gotowych wzorów, ale też wymyślać własne. A nuż obudzi się w nim mały artysta :)

Prezenty na każdą okazję

Szukając prezentu dla dziecka, warto sięgnąć po rzeczy sprawdzone i powszechnie lubiane. Niesłabnącą popularnością wśród chłopców cieszą się oczywiście klocki Lego, a mnogość zestawów powala na kolana. Znajdziemy więc zestawy inspirowane znanymi filmami i bajkami, ale też tradycyjne, odzwierciedlające miasto i wszystko co z nim związane. Nie musimy też trudzić się z szukaniem sklepów z klockami – dostępne są niemal wszędzie, począwszy od supermarketów jak Tesco i Carrefour, a na sklepach z zabawkami, jak wymienany Tos”R”Us, kończąc.
Ku zaskoczeniu rodziców, jedną z bardziej lubianych zabawek dla dziewczynek stały się lalki z serii Monster High... Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby lalki nie przypominały potworków, wampirzyc, czy też zombie. Również obecne są w każdym sklepie, dzięki czemu znalezienie ich nie powinno przysporzyć nam problemów.
 

 


Oferta zabawek dla dzieci jest naprawdę olbrzymia, a ich wartość edukacyjna nie jest wcale mniejsza, powinna więc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym i dbającym o swoje latorośle rodziców.

Więcej wpisów z bloga

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie