Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.09
2013
1209

Październik miesiącem pieszczot?

Październik miesiącem pieszczot?

Studenci powrócą do rzeczywistości, uczniowie napiszą już pierwsze sprawdziany, liście z drzew opadną na znak buntu, że zbliża się jesień. Co jeszcze zapowiada nam październik?

Pierwszego dnia świętują weganie, drugiego obchodzimy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy oraz Światowy Dzień Zwierząt Hodowlanych, z kolei czwartego – Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Wszystkie te święta nawołują do przyjaźni i wrażliwości. Jednak to tylko wstęp do serii październikowych pieszczotliwych świąt :)


11 października chłopcy poczują się jak w raju i zostaną zwolnieni z obowiązku przejmowania inicjatywy. Otóż będzie to Dzień Całowania Chłopców w Usta. Mało tego, 2 dni później, 13 października, obchodzić będziemy Dzień bez Bielizny! Mężczyźni pewnie podskoczą z radości, dla pań jest to wspaniała okazja do zakupów! Na pewno żadna kobieta nie pogardzi nową piękną bielizną, a jeszcze jeśli będzie ona w okazyjnych cenach… Bo żeby być bez bielizny, trzeba ją zdjąć, a więc – najpierw ją kupić ;)


Sprawiedliwość jednak musi być – 14 października to chłopcy całują dziewczyny w usta. Następny dzień jest Dniem Przytulania Dziewczyn. Zapewne będzie on idealną okazją
do pieszczot dla obu płci, ponieważ nie jest bliżej określone, czy dziewczyny mają być przytulane, czy to one mają przytulać.


Gdyby pieszczot i słodkości było za dużo (ale chyba ich nigdy za wiele!), 19 października mamy Dzień Normalizacji. Można powrócić do szarej rzeczywistości, ale czemu to pieszczoty nie mogą stać się na porządku dziennym?


Wszystkim, którzy nie lubią publicznie okazywać uczuć i mogą poczuć się zażenowani takimi inicjatywami oraz wszystkim osobom poddenerwowanym dedykowany jest 28 października – Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów.


Niezależnie od upodobań warto znaleźć w życiu czas na szaleństwa i przyjemności. Sprzyjają temu dwie okazje – Święto Napojów Wyskokowych (30 października) i Dzień Rozrzutności (31 października). Ta druga z kolei jest doskonałą okazją do szaleństw zakupowych! Grzechem jest nie wykorzystywać promocji, które są na wyciągnięcie ręki, a promocje warto śledzić oczywiście na naszym serwisie Promocyjni.pl :)

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: jesień, okazjonalne, święta, październik, świeto

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie