Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.09
2013
1209

Promocyjni mobile

Promocyjni mobile

Wyobraź sobie – jesteś w innym mieście, musisz pójść do konkretnego sklepu, ale nie wiesz gdzie jest najbliższy. Idziesz: kilometr na północ, 500 metrów na wschód i nic. Pytasz innych o drogę… A my pytamy: po co?

Nie masz przy sobie komputera? To nic. Na pewno wziąłeś ze sobą smartfona, tablet lub telefon z dostępem do Internetu. Teraz Promocyjni.pl dają możliwość szybkiego sprawdzenia najbliższego sklepu. Myślisz, że będzie to zbyt skomplikowane? Nic podobnego. To my dopasowujemy się do ciebie.

 

Skąd ten pomysł?

Coraz częściej portale informacyjne i społecznościowe wprowadzają swoje odpowiedniki dla urządzeń mobilnych. Wszystko po to, by ułatwić internautom dostęp do informacji i rozrywki. Nie zawsze chcemy taszczyć ze sobą trzykilogramowy laptop (nie mówiąc już o sytuacji, gdy ktoś ma jedynie komputer stacjonarny), a Internet może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszy się mobilna wersja przeglądarki Google czy strona portalu Facebook. Dzięki takim rozwiązaniom wzrosła również popularność samych smartfonów, tabletów i palmtopów.  12 września Saturn wprowadził nawet specjalną strefę we wszystkich swoich sklepach – „Saturn Connect” to odrębny dział z urządzeniami mobilnymi i potrzebnymi akcesoriami. My również podążamy za najnowszymi trendami i chcemy być jak najbardziej pomocni w codziennych zakupach. Stąd nasza mobilna wersja.

Krótka instrukcja obsługi

Podstawową informacją jest to, że strona Promocyjnych dostosowuje się do wielkości ekranu twojego urządzenia mobilnego. A to oznacza, że nie będziesz błądził kursorem, próbując znaleźć drugi koniec serwisu czy gazetki. Ekran dopasuje się tak, aby wszystko było widoczne jednocześnie.

Wszystkie opcje dostępne na stronie internetowej otwieranej na zwykłym komputerze będą dostępne w twoim telefonie lub tablecie. Strona główna, wykaz sklepów, spis kuponów rabatowych i w końcu mapa – wszystko ma ten sam układ tylko… jest wszędzie tam gdzie ty.

 

Bądź gotowy na wszystko

Jeśli nie wiesz co jest aktualnie w promocji w sklepie, w którym właśnie jesteś, zajrzyj na stronę Promocyjni.pl i otwórz gazetkę.

Widzisz cudowną bluzkę w sklepie, ale jej cena jest dość wysoka? Wejdź w zakładkę „Kupony” na swoim mobilnym urządzeniu i sprawdź kod rabatowy.

Jest godzina 22:00, a ty nie wiesz gdzie jeszcze możesz coś kupić? Sprawdź gdzie masz najbliższy, jeszcze czynny sklep.

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: smartfon, tablet, zakupy, mobile, saturn.

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie