Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2013
1209

Przegląd świąt nietypowych - wrzesień

Przegląd świąt nietypowych - wrzesień

My, Promocyjni – jak wiadomo – najbardziej kochamy okazje. Dziś przedstawiamy te najlepsze... do świętowania! Zerknijcie koniecznie, co będzie się działo w najbliższym miesiącu, a potem bawcie się dobrze!

8 września obchodzony jest Dzień Dobrych Wiadomości. Możecie być pewni, że i tym razem Was nie zawiedziemy i tego dnia w iście świątecznym nastroju będziecie mogli cieszyć się radosnymi wieściami napływającymi z tysięcy sklepów! Jako że 8 września to również Dzień Marzyciela, przeglądając gazetki pamiętajcie, że marzenia się spełniają! :)

9 września mamy Międzynarodowy Dzień Urody, czyli doskonałą sposobność do zadbania o siebie w wyjątkowy sposób. Drogie Panie i Panowie – co powiecie na kosmetyki pielęgnacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach? :)

13 września przypada Dzień Całowania Chłopaków w Usta. 13 dni później – 26 września ustanowiony został z kolei Dzień Całowania Dziewczyn, lecz już bez żadnych miejscowych ograniczeń. Wygląda więc na to, że w tej jeszcze dziedzinie płeć męska posiada znacznie większe uprawnienia. Zamiast jednak zastanawiać się, co na ten temat powiedziałyby feministki, cieszmy się, że chłopcy będą mieli kolejną szansę wykazania się! :)

15 września z racji Dnia Olewania Systemu dostajemy oficjalne przyzwolenie na to, żeby wreszcie bez skrępowania się wychillować.

W tym miejscu warto przemycić informację o Dniu Służby Celnej, ustanowionym 21 września. Także i Ty możesz stanąć na straży porządku, włączając się w dniach 20–22 września w ekologiczną akcję Sprzątanie Świata!

22 września celebrujemy arcyciekawy Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy. Dla tych, którym nie od razu uda się odnieść zwycięstwo na tym polu, na pocieszenie uprzejmie donosimy, że 22 września jest także Europejskim Dniem bez Samochodu i na tę okoliczność w wielu polskich miastach skorzystać będzie można darmowo z publicznej komunikacji.

27 września to z kolei najlepsza okazja do wszelakich podróży pozamiejskich! W Światowy Dzień Turystyki koniecznie zwiedźcie jakieś odległe zakątki, które od zawsze Was fascynowały! Już teraz zapoznaj się z nowymi katalogami TUI, Neckermanna czy Rainbow Tours i skuś na jakąś egzotyczną wycieczkę!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: święta, święto, wrzesień

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie