Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2013
1209

Przegląd świąt nietypowych - wrzesień

Przegląd świąt nietypowych - wrzesień

My, Promocyjni – jak wiadomo – najbardziej kochamy okazje. Dziś przedstawiamy te najlepsze... do świętowania! Zerknijcie koniecznie, co będzie się działo w najbliższym miesiącu, a potem bawcie się dobrze!

8 września obchodzony jest Dzień Dobrych Wiadomości. Możecie być pewni, że i tym razem Was nie zawiedziemy i tego dnia w iście świątecznym nastroju będziecie mogli cieszyć się radosnymi wieściami napływającymi z tysięcy sklepów! Jako że 8 września to również Dzień Marzyciela, przeglądając gazetki pamiętajcie, że marzenia się spełniają! :)

9 września mamy Międzynarodowy Dzień Urody, czyli doskonałą sposobność do zadbania o siebie w wyjątkowy sposób. Drogie Panie i Panowie – co powiecie na kosmetyki pielęgnacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach? :)

13 września przypada Dzień Całowania Chłopaków w Usta. 13 dni później – 26 września ustanowiony został z kolei Dzień Całowania Dziewczyn, lecz już bez żadnych miejscowych ograniczeń. Wygląda więc na to, że w tej jeszcze dziedzinie płeć męska posiada znacznie większe uprawnienia. Zamiast jednak zastanawiać się, co na ten temat powiedziałyby feministki, cieszmy się, że chłopcy będą mieli kolejną szansę wykazania się! :)

15 września z racji Dnia Olewania Systemu dostajemy oficjalne przyzwolenie na to, żeby wreszcie bez skrępowania się wychillować.

W tym miejscu warto przemycić informację o Dniu Służby Celnej, ustanowionym 21 września. Także i Ty możesz stanąć na straży porządku, włączając się w dniach 20–22 września w ekologiczną akcję Sprzątanie Świata!

22 września celebrujemy arcyciekawy Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy. Dla tych, którym nie od razu uda się odnieść zwycięstwo na tym polu, na pocieszenie uprzejmie donosimy, że 22 września jest także Europejskim Dniem bez Samochodu i na tę okoliczność w wielu polskich miastach skorzystać będzie można darmowo z publicznej komunikacji.

27 września to z kolei najlepsza okazja do wszelakich podróży pozamiejskich! W Światowy Dzień Turystyki koniecznie zwiedźcie jakieś odległe zakątki, które od zawsze Was fascynowały! Już teraz zapoznaj się z nowymi katalogami TUI, Neckermanna czy Rainbow Tours i skuś na jakąś egzotyczną wycieczkę!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: święta, święto, wrzesień

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie