Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.08
2013
1209

Nowa odsłona serwisu!

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową osłonę serwisu :) Serwis wystartował w kwietniu 2012 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a to jeszcze nie koniec.

Dziś światło dziennie ujrzała nowa odsłona serwisu Promocyjni.pl. Zmianie uległy logotyp i layout – zadbaliśmy o bardziej przejrzystyi intuicyjny układ, co zapewnia łatwiejszy dostęp do poszczególnych sekcji. Do nowoczesnego designu dołączono szereg funkcjonalności. Wyróżniliśmy i oddzieliliśmy sekcję mapy, dzięki czemu możecie bardziej precyzyjnie wyszukiwać lokalizacje  sklepów – z podziałem na te, które oferują gazetki i te, do których przypisane są kupony rabatowe, a także te znajdujące się w centrach handlowych.

Łatwiejsze stało się wyszukiwanie konkretnych produktów. Tak jak poprzednio, skorzystać możecie z wyszukiwarki – na stronie głównej znalazła się jednak dodatkowo lista „Najczęściej szukanych” – produktów, które najbardziej Was nteresują i o które najczęściej pytacie.

Nie jest to koniec zmian, które czekają serwis. Zespół Promocyjni.pl wciąż pracuje bowiem nad udoskonalaniem funkcjonalności i ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Plany są ambitne, a na ich realizację nie trzeba będzie długo czekać :)

 

 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowości, promocyjni, serwis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie