Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.08
2013
1209

Nowa odsłona serwisu!

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową osłonę serwisu :) Serwis wystartował w kwietniu 2012 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a to jeszcze nie koniec.

Dziś światło dziennie ujrzała nowa odsłona serwisu Promocyjni.pl. Zmianie uległy logotyp i layout – zadbaliśmy o bardziej przejrzystyi intuicyjny układ, co zapewnia łatwiejszy dostęp do poszczególnych sekcji. Do nowoczesnego designu dołączono szereg funkcjonalności. Wyróżniliśmy i oddzieliliśmy sekcję mapy, dzięki czemu możecie bardziej precyzyjnie wyszukiwać lokalizacje  sklepów – z podziałem na te, które oferują gazetki i te, do których przypisane są kupony rabatowe, a także te znajdujące się w centrach handlowych.

Łatwiejsze stało się wyszukiwanie konkretnych produktów. Tak jak poprzednio, skorzystać możecie z wyszukiwarki – na stronie głównej znalazła się jednak dodatkowo lista „Najczęściej szukanych” – produktów, które najbardziej Was nteresują i o które najczęściej pytacie.

Nie jest to koniec zmian, które czekają serwis. Zespół Promocyjni.pl wciąż pracuje bowiem nad udoskonalaniem funkcjonalności i ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Plany są ambitne, a na ich realizację nie trzeba będzie długo czekać :)

 

 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowości, promocyjni, serwis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie