Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.08
2013
1209

Nowa odsłona serwisu!

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową osłonę serwisu :) Serwis wystartował w kwietniu 2012 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a to jeszcze nie koniec.

Dziś światło dziennie ujrzała nowa odsłona serwisu Promocyjni.pl. Zmianie uległy logotyp i layout – zadbaliśmy o bardziej przejrzystyi intuicyjny układ, co zapewnia łatwiejszy dostęp do poszczególnych sekcji. Do nowoczesnego designu dołączono szereg funkcjonalności. Wyróżniliśmy i oddzieliliśmy sekcję mapy, dzięki czemu możecie bardziej precyzyjnie wyszukiwać lokalizacje  sklepów – z podziałem na te, które oferują gazetki i te, do których przypisane są kupony rabatowe, a także te znajdujące się w centrach handlowych.

Łatwiejsze stało się wyszukiwanie konkretnych produktów. Tak jak poprzednio, skorzystać możecie z wyszukiwarki – na stronie głównej znalazła się jednak dodatkowo lista „Najczęściej szukanych” – produktów, które najbardziej Was nteresują i o które najczęściej pytacie.

Nie jest to koniec zmian, które czekają serwis. Zespół Promocyjni.pl wciąż pracuje bowiem nad udoskonalaniem funkcjonalności i ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Plany są ambitne, a na ich realizację nie trzeba będzie długo czekać :)

 

 

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowości, promocyjni, serwis

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie