Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.05
2013
1209

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Czy ktokolwiek z was zdawał sobie sprawę, że codziennie jest obchodzone jakieś święto, z którym każdy z nas może się utożsamić, być może nawet okaże się, że to będzie jego święto? Po prostu, nie wiemy o ich istnieniu, a szkoda! Najwyższy czas temu zaradzić i dowiedzieć się więcej o nietypowych świętach:)

Mówią, że maj to miesiąc zakochanych, okazuje się, że nie do końca… W maju jest masa świąt, które według nas powinny być hucznie obchodzone. Każdy z nas zna święta, które rozpoczynają ten wiosenny miesiąc. O Święcie Pracy i Flagi nie sposób zapomnieć, jednak...


Czy zdawaliście sobie sprawę, że 4 maja to Święto Strażaka, Hutnika, Kominiarza, Garncarza i Piekarza? W dodatku ten dzień jest również nazywany Dniem Gwiezdnych Wojen. Zaskoczmy nasze dziecko, kupując mu maskę Lorda Vadera:) Święto przypadające na drugą sobotę maja uznawane jest za Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu. Aż chce się iść na zakupy, prawda? 20 Maja to Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń.

Obniżek cen możemy wyczekiwać 25 maja, kiedy to obchodzimy Dzień Mleka oraz jakże uroczy Dzień Ręcznika. Miesiąc kończy się równie interesującym świętem, jakim jest Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego. Oczywiście, w tym dniu życzymy każdemu z osobna wszystkiego dobrego :)

Kategorie: Poradnik
Tagi: maj, święta, urlop, wypoczynek, wyprzedaże

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie