Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.05
2013
1209

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Maj – miesiąc świąt nietypowych

Czy ktokolwiek z was zdawał sobie sprawę, że codziennie jest obchodzone jakieś święto, z którym każdy z nas może się utożsamić, być może nawet okaże się, że to będzie jego święto? Po prostu, nie wiemy o ich istnieniu, a szkoda! Najwyższy czas temu zaradzić i dowiedzieć się więcej o nietypowych świętach:)

Mówią, że maj to miesiąc zakochanych, okazuje się, że nie do końca… W maju jest masa świąt, które według nas powinny być hucznie obchodzone. Każdy z nas zna święta, które rozpoczynają ten wiosenny miesiąc. O Święcie Pracy i Flagi nie sposób zapomnieć, jednak...


Czy zdawaliście sobie sprawę, że 4 maja to Święto Strażaka, Hutnika, Kominiarza, Garncarza i Piekarza? W dodatku ten dzień jest również nazywany Dniem Gwiezdnych Wojen. Zaskoczmy nasze dziecko, kupując mu maskę Lorda Vadera:) Święto przypadające na drugą sobotę maja uznawane jest za Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu. Aż chce się iść na zakupy, prawda? 20 Maja to Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń.

Obniżek cen możemy wyczekiwać 25 maja, kiedy to obchodzimy Dzień Mleka oraz jakże uroczy Dzień Ręcznika. Miesiąc kończy się równie interesującym świętem, jakim jest Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego. Oczywiście, w tym dniu życzymy każdemu z osobna wszystkiego dobrego :)

Kategorie: Poradnik
Tagi: maj, święta, urlop, wypoczynek, wyprzedaże

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie