Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.04
2013
1209

Gazetki online vs. gazetki papierowe

Gazetki online vs. gazetki papierowe

Nieraz pewnie denerwowaliście się, że kolejna ulotka zaśmieca Waszą skrzynkę pocztową lub zawierusza się na wycieraczce pod drzwiami. Czy macie rację?

Pomimo wszystkich zalet, jakie mają gazetki papierowe, dowiedziemy, że Wasza złość jest słuszna. Warto zamienić wersję papierową na elektroniczną.

Pierwszym i oczywiście najmocniejszym argumentem jest aspekt ekologiczny. I chyba nie ma potrzeby po raz kolejny przytaczać piorunujących danych, z których wynika, że z powierzchni Ziemi znika 1 hektar lasu na sekundę,co w przeliczeniu daje przerażający wynik – rocznie ginie powierzchnia równająca się powierzchni całej Polski. A teraz weźmy pod uwagę fakt, ile papieru potrzeba, aby taka gazetka dotarła do każdego konsumenta oraz na ilu stronach zmieszczą się kolorowe i kuszące promocje. Pomnóżmy. Przydałby się kawałek papieru?

Proponujemy skorzystać z kalkulatora, bo wynik jest naprawdę ogromny. Nie chwytajcie najbliżej leżącej gazetki także z powodów higienicznych. Przecież nie trzeba udowadniać, że papierowe gazetki nie gwarantują nam wysokiej higieny. Dodatkowo - ile razy pobrudziliście swoje palce niezbyt wysokiej jakości drukiem?

Więc nie czekajcie na dostawcę, który przyniesie Waszą ulubioną lekturę produktów najlepszej sieci supermarketów, tylko sami sprawdźcie najnowsze oferty w Internecie! Lub też, gdy czujecie niedosyt, wydaje Wam się, że nie docierają do Was wszystkie aktualności, zajrzyjcie na stronę, która jest kopalnią zakupowych atrakcji. Być może znajdziecie sklep, o którym do tej pory nie słyszeliście?

Męczą Was małe czcionki, niewyraźne oznakowania, słabej jakości kolory? Znów gazetki online okazują się idealnym rozwiązaniem! Dają możliwość pomniejszania i powiększania, są dopasowane specjalnie do Waszych potrzeb.

Kolejną, niewątpliwie istotną, kwestią jest ta, że internetowe wersje gazetek umożliwiają bezpośrednie przekierowanie do produktu. Jeśli jeden produkt Was zainspirował, być może istnieje jeszcze wiele innych, na które nie znalazło się miejsca na tych kilku stronicach papieru? A gdy już uda się Wam znaleźć coś, co sprosta Waszym wymaganiom, nie musicie wychodzić z domu i przedzierać się do pobliskiego punktu sprzedaży – możecie szybko zrealizować zamówienie przez Internet.

Gdyby argumentów było dla Was jeszcze za mało, zapytamy – czy nie byłoby lepiej, gdyby pieniądze wydawane na papier i druk zamieniały się w kuszące promocje i wielkie okazje cenowe?

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ekologia, gazetki, promocje, promocyjni

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie