Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.04
2013
1209

Gazetki online vs. gazetki papierowe

Gazetki online vs. gazetki papierowe

Nieraz pewnie denerwowaliście się, że kolejna ulotka zaśmieca Waszą skrzynkę pocztową lub zawierusza się na wycieraczce pod drzwiami. Czy macie rację?

Pomimo wszystkich zalet, jakie mają gazetki papierowe, dowiedziemy, że Wasza złość jest słuszna. Warto zamienić wersję papierową na elektroniczną.

Pierwszym i oczywiście najmocniejszym argumentem jest aspekt ekologiczny. I chyba nie ma potrzeby po raz kolejny przytaczać piorunujących danych, z których wynika, że z powierzchni Ziemi znika 1 hektar lasu na sekundę,co w przeliczeniu daje przerażający wynik – rocznie ginie powierzchnia równająca się powierzchni całej Polski. A teraz weźmy pod uwagę fakt, ile papieru potrzeba, aby taka gazetka dotarła do każdego konsumenta oraz na ilu stronach zmieszczą się kolorowe i kuszące promocje. Pomnóżmy. Przydałby się kawałek papieru?

Proponujemy skorzystać z kalkulatora, bo wynik jest naprawdę ogromny. Nie chwytajcie najbliżej leżącej gazetki także z powodów higienicznych. Przecież nie trzeba udowadniać, że papierowe gazetki nie gwarantują nam wysokiej higieny. Dodatkowo - ile razy pobrudziliście swoje palce niezbyt wysokiej jakości drukiem?

Więc nie czekajcie na dostawcę, który przyniesie Waszą ulubioną lekturę produktów najlepszej sieci supermarketów, tylko sami sprawdźcie najnowsze oferty w Internecie! Lub też, gdy czujecie niedosyt, wydaje Wam się, że nie docierają do Was wszystkie aktualności, zajrzyjcie na stronę, która jest kopalnią zakupowych atrakcji. Być może znajdziecie sklep, o którym do tej pory nie słyszeliście?

Męczą Was małe czcionki, niewyraźne oznakowania, słabej jakości kolory? Znów gazetki online okazują się idealnym rozwiązaniem! Dają możliwość pomniejszania i powiększania, są dopasowane specjalnie do Waszych potrzeb.

Kolejną, niewątpliwie istotną, kwestią jest ta, że internetowe wersje gazetek umożliwiają bezpośrednie przekierowanie do produktu. Jeśli jeden produkt Was zainspirował, być może istnieje jeszcze wiele innych, na które nie znalazło się miejsca na tych kilku stronicach papieru? A gdy już uda się Wam znaleźć coś, co sprosta Waszym wymaganiom, nie musicie wychodzić z domu i przedzierać się do pobliskiego punktu sprzedaży – możecie szybko zrealizować zamówienie przez Internet.

Gdyby argumentów było dla Was jeszcze za mało, zapytamy – czy nie byłoby lepiej, gdyby pieniądze wydawane na papier i druk zamieniały się w kuszące promocje i wielkie okazje cenowe?

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ekologia, gazetki, promocje, promocyjni

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie