Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.03
2013
1209

Soki Fortuny i nowe, regionalne opakowanie

Soki Fortuny i nowe, regionalne opakowanie

Soki Fortuny już niedługo pojawią się na półkach sklepowych w unikalnych opakowaniach. Dwa nowe smaki, jabłko kosztela i gruszka klapsa, będą dostępne w pojemnikach inspirowanych polską sztuką regionalną.

Soki Fortuny już niedługo pojawią się na półkach sklepowych w unikalnych opakowaniach. Dwa nowe smaki, jabłko kosztela i gruszka klapsa, będą dostępne w pojemnikach inspirowanych polską sztuką regionalną.

Za wygląd nawiązujący do łowickich wycinanek odpowiada Henryka Lus ze Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Barwne wzory są symbolami łatwo rozpoznawalnymi przez większość Polaków. Jasna kolorystyka ma również nadać sokom wrażenie lekkości.

Szeroka oferta i dobra promocja produktów

Marka napojów i nektarów Fortuna, jest dostępna na polskim rynku od ponad 20 lat. W ich ofercie znajdują się popularne smaki owocowe jak soki jabłkowy, pomarańczowy oraz soki warzywne. Zwłaszcza te drugie mają ciekawą linię WW+, w której główną rolę grają  chilli, imbir oraz żeń-szeń. Z myślą o młodszych odbiorach powstała linia z opakowaniami z Barbie, Hot Wheels oraz Monster High.

W sklepach można znaleźć zróżnicowany wybór soków Fortuny. Półki w takich sieciach jak Biedronka (gazetka), Lidl (gazetka) oraz Tesco (gazetka) oferują szeroką gamę napojów.

Ciekawe pomysły

Agencja Czteryczwarte Brand Design stworzyła projekt opakowań. Wcześniej opracowali również koncept graficzny innej, limitowanej serii Fortuny – „Polskich Smaków”. Opakowania były inspirowane płótnami tworzonymi przez hafciarki i zawierały w sobie soki o smakach śliwka mirabelka i jabłko malinówka.

Jak zwykle przypominamy również o możliwości zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach widocznych w serwisie Promocyjni.pl będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Powyższa fotografia została wzięta ze strony autorów opakowania, Czteryczwarte Brand Design i nie posiadamy do niej żadnych praw.

Kategorie: Poradnik
Tagi: napoje, nowości, promocyjni, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie