Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.03
2013
1209

Kupony - sposób na tańsze zakupy

Kupony - sposób na tańsze zakupy

Chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy nie ograniczając przy tym ilości zakupowanych rzeczy? Mamy na to sposób! Dziś zaprezentujemy Wam kupony, czyli sposób na tańsze zakupy.

Czym są kupony? Są to zazwyczaj kawałki papieru, lub pliki gotowe do druku, dające konsumentom prawo do zrobienia zakupów na uprzywilejowanych warunkach. Może to być obniżka ceny konkretnego produktu, rabat w zależności od wysokości wydanych przez klienta pieniędzy lub zwolnienie z opłaty za transport towaru do domu.

Kupony dzielą się na tradycyjne i cyfrowe. Tych ostatnich jest kilka rodzajów. Najbardziej popularne są kupony gotowe do wydruku i wycięcia. Są one realizowane w sklepach stacjonarnych. Drugi rodzaj to kody rabatowe do wykorzystania w internecie. Jest to ciąg znaków, który po wpisaniu w odpowiednią komórkę na stronie internetowej gwarantuje obniżkę ceny. Czasem kupon nie ma "materialnej formy", a jedynie link. Po kliknięciu w niego zostajemy przekierowani do sklepu internetowego danej firmy i wszystkie produkty, które kupimy w trakcie trwania tej konkretnej sesji są obniżone o określony procent.

Od pewnego czasu bardzo popularne stały się kupony na telefony komórkowe. Istnieją strony mobilne prezentujące ofertę kuponową oraz aplikacje przeznaczone dla posiadaczy smartfonów, pozwalające na zlokalizowanie za pomocą telefonu ofert rabatowych znajdujących się najbliżej konsumenta. Dużą popularnością cieszą się również kupony otrzymywane jako sms lub mms. Wystarczy pokazać go sprzedawcy, aby otrzymać zniżkę.

Kupony z naszego serwisu

Miło nam poinformować, że nasz serwis cały czas poszerza ofertę kuponową. Mamy dużo ofert ze zniżkami w sklepach internetowych. Oferujemy rabaty zarówno pieniężne jak i procentowe - nawet 40%. Aby znaleźć interesujące kupony wystarczy wejść na naszej stronie głównej w zakładkę "Kupony" i zostanie się przeniesionym w świat świetnych obniżek.

Już wkrótce długi weekend majowy. Proponujemy wyjazd za granicę. Kupując wycieczkę poprzezStudent Travel do15 kwietnia otrzymasz 5% rabatu! Na plaży trzeba dobrze wyglądać. Przy zamówieniu artykułów do odchudzania za minimum 89zł ze strony mmo.pl otrzymasz rabat 15zł. I gdy już dobrze wyglądasz możesz kupić sobie nową koszulkę. Z naszym kuponem otrzymasz 15% rabatu na zakup bluzki w serwisie koszulkowy.pl. Wszystkie te kupony są dostępne w naszym serwisie.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: kupony, niskie ceny, promocje, rabaty, zakupy

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie