Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.02
2013
1209

Akcja Media Markt "Bierz co chcesz" coraz bliżej

Akcja Media Markt "Bierz co chcesz" coraz bliżej

Ciekawe akcje marketingowe rzadko kiedy trafiają do naszego kraju, z reguły możemy co najwyżej poczytać relacje z ich przebiegu oraz obejrzeć filmiki prezentujące ich przebieg na YouTubie. Całe szczęście, wielkie firmy zaczynają zauważać i nasz kraj. Dzięki temu, już niedługo, wybrany w konkursie szczęśliwiec będzie mógł zaopatrzyć się za darmo w najnowszy sprzęt elektroniczny.

Niemiecka sieć supermarketów Media Markt, oferujących sprzęt RTV, AGD oraz wszelkiego rodzaju elektronikę, postanowiła również w Polsce przeprowadzić akcję pod chwytliwym tytułem „Bierz co chcesz!”

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się przy użyciu specjalnego formularza na stronie firmy. Link do niego znajdziecie na stronie Media Marktu. Zgłoszenia przyjmowane są do tej niedzieli, zatem pozostało już niewiele czasu. A jest o co walczyć. Szczęśliwa osoba będzie miała dokładnie 150 sekund, aby wynieść ze sklepu tyle produktów, ile będzie w stanie – wszystko co zabierze, zostanie jej własnością. Jeśli planujecie kupić nowy telewizor, laptop albo komputer, zdecydowanie powinniście wysłać swoją  kandydaturę.

Media Markt przygotowało kilka filmików reklamujących akcję, a jedne z nich znajdziecie poniżej.

Wyniki konkursu zostaną przedstawione 19 lutego (wtorek) na stronie Media Markt. Zwycięzca będzie miał niewiele czasu na odpowiednie przygotowania i przemyślenie strategii wynoszenia produktów – szalone zakupy odbędą się już następnego dnia, 20 lutego w sklepie firmy w Markach pod Warszawą.

Podobna akcja promocyjna odbyła się w Media Markt w Hiszpanii. Zwycięzca miał tam jednak mniej czasu – zaledwie dwie minuty. Udało mu się wynieść produkty za łączną kwotę 28 tysięcy euro. Czy w Polsce ta kwota będzie jeszcze wyższa? Zmagania zwycięzcy z czasem będą oczywiście nagrywane i zobaczymy je później na YouTubie.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: elektronika, promocje, rozrywka, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie