Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.01
2013
1209

Białe szaleństwo

Białe szaleństwo

Zimowe ferie to dla wszystkich najmłodszych czas białego szaleństwa. Po Świętach Bożego Narodzenia, ferie są kolejnym wydarzeniem, na które dzieci czekają z utęsknieniem. Dwa tygodnie laby i odpoczynku od szkoły. A dla dorosłych, po świątecznym obżarstwie, ferie mogą być doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnego tłuszczyku.

Narty, snowboard, sanki, gry i zabawy na śniegu. Patrząc za okno wydaje się, że pogoda jest gwarantowana, zatem czego chcieć więcej!

W biurach podróży znajdziemy wiele ciekawych propozycji wyjazdów, obozów oraz wczasów rodzinnych. Znajdziecie oferty ferii zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ceny też są różne, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Biuro Podróży Almatur przygotowało wyjazdy 7-dniowe m.in do Murzasichla, Białki Tatrzańskiej, Zakopanego, Wisły oraz Szczyrku. Do wyboru mamy obozy rekreacyjne, obozy rekreacyjne z zajęciami narciarskimi i snowboardowymi, ale także obozy taneczne, warsztaty artystyczne i fotograficzne czy obóz gitarowy. Ceny wahają się między 899 zł a 1099 zł.

Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne mamy do wyboru Francję, Czechy, Włochy, Austrię oraz Słowację. Ceny są bardzo zróżnicowane: od 1349 zł do 2599 zł. W przypadku wyjazdów za granicę mamy do wyboru obozy narciarskie i snowboardowe.

 

Biuro Podróży Rainbow Tours oferuje wyjazdy rodzinne, 6 dniowe we Włoszech i Francji. Podróż samolotem lub autokarem to koszt 3190 zł od osoby, natomiast cena zmienia się z datą wyjazdu. Oferta obejmuje luty i marzec. Wyjazdy w marcu są tańsze.

Jeśli zdecydujecie się na zimowe wycieczki, niezbędny będzie oczywiście sprzęt. W sklepie Intersport kupicie profesjonalną odzież narciarską zarówno dla Pań, jak i Panów. Ubrania wykonane są z materiału stretchowego, oddychającego, idealnie dopasowanego do sylwetki.

W sklepie Lidl znajdziecie zarówno odzież narciarską, termiczną jak i kaski, gogle, rękawiczki. Decathlon oprócz dodatkowego sprzętu ma w ofercie oczywiście narty i deski snowboardowe.

Jednym słowem w wymienionych sklepach znajdziecie wszystko to, bez czego nie powinniście pojawiać się na stoku.

 

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

 

Kategorie: Poradnik
Tagi: ferie, podróże, rozrywka, Sport, turystyka, zima

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie