Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.12
2012
1209

Doskonały prezent na gwiazdkę - perfumy!

Doskonały prezent na gwiazdkę - perfumy!

Często powtarzającym się prezentem świątecznym są perfumy. Jest to chyba jeden z najprzydatniejszych upominków, jaki możemy dostać od bliskich. Zdecydowanie ma na to wpływ powszechność stosowania.

Przy wyborze perfum musimy uważać na podróbki, które szczególnie w okresie świątecznym zalewają rynek. Wobec tego przygotowaliśmy kilka wskazówek, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze perfum oraz aktualne oferty promocyjne.

Ku pamięci! Oto także kilka rad, po czym poznać, że perfumy są oryginalne: - wygląd numeru identyfikacyjnego (czy jest nadrukowany, czy wyciśnięty); -  odcień flakonu i opakowania; - napisy na butelce - atomizer (metalowy czy plastikowy); - przejrzystość i kolor perfum.

Jeżeli boisz się kupować „kota w worku” przygotowaliśmy sprawdzone zestawienia na każdą kieszeń. Gdy wiesz jakie kategorie zapachowe, lubi osoba do której kierowany jest prezent, jedyną rzeczą jaka Cię ogranicza, to cena. Specjalnie dla Was dokonaliśmy podziału cenowego:

Do 100 zł Osoby dysponujące mniejszym budżetem także mają duże pole wyboru. Sklepy takie jak: Rossmann, Super-Pharm, Natura proponują atrakcyjne oferty cenowe.

                                                   

Coś dla rozrzutnych Gdy nie ogranicza Cię budżet, możesz pozwolić sobie na nieco droższy zakup renomowanej marki. Warto przejrzeć gazetki promocyjne takich sklepów, jak: Marionnaud, czy też Super-Pharm.

                                                 

Warto również wspomnieć o możliwości bezpłatnego zapakowania prezentu, dzięki czemu pozbędziemy się problemu, jakim jest nieestetyczny wygląd podarunku. Taką usługę oferuje, np. Super-Pharm, czy Marionnaud.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: perfumy, prezenty, święta, zakupy, zapachy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie