Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.12
2012
1209

Doskonały prezent na gwiazdkę - perfumy!

Doskonały prezent na gwiazdkę - perfumy!

Często powtarzającym się prezentem świątecznym są perfumy. Jest to chyba jeden z najprzydatniejszych upominków, jaki możemy dostać od bliskich. Zdecydowanie ma na to wpływ powszechność stosowania.

Przy wyborze perfum musimy uważać na podróbki, które szczególnie w okresie świątecznym zalewają rynek. Wobec tego przygotowaliśmy kilka wskazówek, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze perfum oraz aktualne oferty promocyjne.

Ku pamięci! Oto także kilka rad, po czym poznać, że perfumy są oryginalne: - wygląd numeru identyfikacyjnego (czy jest nadrukowany, czy wyciśnięty); -  odcień flakonu i opakowania; - napisy na butelce - atomizer (metalowy czy plastikowy); - przejrzystość i kolor perfum.

Jeżeli boisz się kupować „kota w worku” przygotowaliśmy sprawdzone zestawienia na każdą kieszeń. Gdy wiesz jakie kategorie zapachowe, lubi osoba do której kierowany jest prezent, jedyną rzeczą jaka Cię ogranicza, to cena. Specjalnie dla Was dokonaliśmy podziału cenowego:

Do 100 zł Osoby dysponujące mniejszym budżetem także mają duże pole wyboru. Sklepy takie jak: Rossmann, Super-Pharm, Natura proponują atrakcyjne oferty cenowe.

                                                   

Coś dla rozrzutnych Gdy nie ogranicza Cię budżet, możesz pozwolić sobie na nieco droższy zakup renomowanej marki. Warto przejrzeć gazetki promocyjne takich sklepów, jak: Marionnaud, czy też Super-Pharm.

                                                 

Warto również wspomnieć o możliwości bezpłatnego zapakowania prezentu, dzięki czemu pozbędziemy się problemu, jakim jest nieestetyczny wygląd podarunku. Taką usługę oferuje, np. Super-Pharm, czy Marionnaud.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: perfumy, prezenty, święta, zakupy, zapachy

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie