Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.12
2012
1209

Świąteczne prezenty dla dzieci

Świąteczne prezenty dla dzieci

Święta tuż tuż... Regały sklepowe już od dawna są przepełnione przepięknymi, kolorowymi zabawkami, które niewątpliwie przyciągają uwagę większości odwiedzających. Jednakże przeogromny asortyment produktów często powoduje pojawienie się wielu wątpliwości podczas wyboru właściwego artykułu.

Zatem czy wasze decyzje zakupowe odnośnie prezentów dla dzieci zostały już podjęte? Jeśli nie, postaramy się przedstawić kilka cennych porad, które z pewnością przyśpieszą wasz proces decyzyjny.

Kryterium wyboru

Najistotniejszym kryterium przy wyborze prezentów powinien być wiek dziecka. Zabawki różnią się między sobą celami oraz przeznaczeniem. Mają wpływ na prawidłowy rozwój dziecka (poprzez swój edukacyjny charakter), są pomocne w pobudzaniu dziecięcych zmysłów oraz poznawaniu świata.

Do 1 roku życia

Niemowlę w tym wieku  zaczyna poznawać świat. Jego narządy zmysłu są już aktywne i zaczynają się powoli kształtować. Wobec tego do grupy prezentów, które będą spełniać owe wymagania, można zaliczyć różnego rodzaju kolorowe grzechotki, zabawki z pozytywką, aktywne klocki wydające dźwięki, czy też maty dźwiękowe. Podstawowym celem takich artykułów jest skupienie uwagi niemowlęcia. Jednakże nie możemy zapomnieć o względach bezpieczeństwa, które są priorytetem. Obecnie Tesco przedstawia ciekawą ofertę, odpowiadającą danym wymaganiom. Oto przykład z Tesco:

Wiek od 1 do 3 lat

W owym przedziale wiekowym dziecko stawia już swoje pierwsze kroki, jak również nabywa umiejętności społeczne. Do prezentów, które idealnie będą spełniać wymagania danej grupy wiekowej można zaliczyć: zabawki interaktywne, specjalne książeczki z dużą liczbą ilustracji wydające różne dźwięki, klocki, zabawki na kółkach do popychania, chodziki oraz wszelkie zabawki edukacyjne. Oto przykład kilku ciekawych ofert Biedronki.

Wiek powyżej 3 lat

Idealne zabawki dla dzieci w tym wieku powinny przede wszystkim wspomagać w rozwoju oraz w integracji z innymi dziećmi. Zdecydowanie najlepiej te wymagania będą spełniać rzeczy, które naśladują zachowania dorosłych, np. wypełnianie domowych obowiązków. Do takich produktów można zaliczyć różnego rodzaju zestawy kuchenne, sprzątające, kasy sklepowe, które są dostępne obecnie w ofercie Tesco.

 

Niezmiernie istotne jest, aby dziecko przy zabawie miało do czynienia z liczeniem, czy też interpretowaniem zjawisk. Do artykułów, które będą rewelacyjnie stymulować zmysły, rozwijać umysł, a przede wszystkim wzbudzać zainteresowanie maluchów, można zaliczyć przybory malarskie, kolorowanki, puzzle oraz gry. Świetną ofertę w tym zakresie przedstawia Biedronka.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: choinka, dzieci, prezenty, święta, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie