Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.12
2012
1209

Świąteczne prezenty dla dzieci

Świąteczne prezenty dla dzieci

Święta tuż tuż... Regały sklepowe już od dawna są przepełnione przepięknymi, kolorowymi zabawkami, które niewątpliwie przyciągają uwagę większości odwiedzających. Jednakże przeogromny asortyment produktów często powoduje pojawienie się wielu wątpliwości podczas wyboru właściwego artykułu.

Zatem czy wasze decyzje zakupowe odnośnie prezentów dla dzieci zostały już podjęte? Jeśli nie, postaramy się przedstawić kilka cennych porad, które z pewnością przyśpieszą wasz proces decyzyjny.

Kryterium wyboru

Najistotniejszym kryterium przy wyborze prezentów powinien być wiek dziecka. Zabawki różnią się między sobą celami oraz przeznaczeniem. Mają wpływ na prawidłowy rozwój dziecka (poprzez swój edukacyjny charakter), są pomocne w pobudzaniu dziecięcych zmysłów oraz poznawaniu świata.

Do 1 roku życia

Niemowlę w tym wieku  zaczyna poznawać świat. Jego narządy zmysłu są już aktywne i zaczynają się powoli kształtować. Wobec tego do grupy prezentów, które będą spełniać owe wymagania, można zaliczyć różnego rodzaju kolorowe grzechotki, zabawki z pozytywką, aktywne klocki wydające dźwięki, czy też maty dźwiękowe. Podstawowym celem takich artykułów jest skupienie uwagi niemowlęcia. Jednakże nie możemy zapomnieć o względach bezpieczeństwa, które są priorytetem. Obecnie Tesco przedstawia ciekawą ofertę, odpowiadającą danym wymaganiom. Oto przykład z Tesco:

Wiek od 1 do 3 lat

W owym przedziale wiekowym dziecko stawia już swoje pierwsze kroki, jak również nabywa umiejętności społeczne. Do prezentów, które idealnie będą spełniać wymagania danej grupy wiekowej można zaliczyć: zabawki interaktywne, specjalne książeczki z dużą liczbą ilustracji wydające różne dźwięki, klocki, zabawki na kółkach do popychania, chodziki oraz wszelkie zabawki edukacyjne. Oto przykład kilku ciekawych ofert Biedronki.

Wiek powyżej 3 lat

Idealne zabawki dla dzieci w tym wieku powinny przede wszystkim wspomagać w rozwoju oraz w integracji z innymi dziećmi. Zdecydowanie najlepiej te wymagania będą spełniać rzeczy, które naśladują zachowania dorosłych, np. wypełnianie domowych obowiązków. Do takich produktów można zaliczyć różnego rodzaju zestawy kuchenne, sprzątające, kasy sklepowe, które są dostępne obecnie w ofercie Tesco.

 

Niezmiernie istotne jest, aby dziecko przy zabawie miało do czynienia z liczeniem, czy też interpretowaniem zjawisk. Do artykułów, które będą rewelacyjnie stymulować zmysły, rozwijać umysł, a przede wszystkim wzbudzać zainteresowanie maluchów, można zaliczyć przybory malarskie, kolorowanki, puzzle oraz gry. Świetną ofertę w tym zakresie przedstawia Biedronka.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: choinka, dzieci, prezenty, święta, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie