Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.12
2012
1209

Wprowadzamy świąteczny klimat!

Wprowadzamy świąteczny klimat!

Wraz z nadejściem grudnia i śniegu, coraz częściej myślimy o zbliżających się wielkimi krokami świętach Bożego Narodzenia, spotkaniach z rodziną, barszczu na wigilijnym stole i prezentach pod choinką. Do Wigilii zostały jeszcze trzy tygodnie, ale warto już wcześniej wprowadzić klimat radości i świąt do naszych domów.

Rozpoczęcie Adwentu oraz Mikołajki to dobry czas na przystrajanie mieszkań, aby poczuć już w pełni tę magiczną i niepowtarzalną atmosferę. Ozdoby choinkowe

Choinka nie musi być jedynym bożonarodzeniowym akcentem, który będzie przypominać nam o świętach, choć z pewnością jest ona głównym i najbardziej rozpoznawalnym ich symbolem. Można ją ozdobić na wiele sposobów – tradycyjnie w niezliczone, kolorowe bombki i łańcuchy, albo minimalistycznie – bombki w jednym lub dwóch kolorach, ale różniące się kształtami i rozmiarami, aby wprowadzić trochę różnorodności. Szeroką ofertę ozdób choinkowych oferuje nam prawie każda sieć handlowa: Real, Tesco Hipermarket, Carrefour, Praktiker, Bricomarche, a nawet drogerie Rossmann, które z pewnością oczarują najmłodszych pastelowymi, dosłownie słodkimi bombkami w kształcie babeczek i cukierków.

Dekoracje świąteczne – wyróżnij się!

Bombki i łańcuchy świąteczne mogą cieszyć nasze oczy nie tylko na choince, ale też na stole czy jako ozdoba drzwi. Bardzo ciekawym pomysłem jest powieszenie lampek świątecznych nad łóżkiem – można również stworzyć coś oryginalnego: z węża świetlnego LED uformować wyraz lub napis, co w fantastyczny sposób wpłynie na klimat pomieszczenia.

Nie zapominajmy też o standardowych dekoracjach stołu – zastawie świątecznej, figurkach, świecach – przecież codziennie można jadać w odświętnym otoczeniu. W Praktikerze znajdziemy barwne bombki szklane, piękne świeczniki i liczne dekoracje na stół. Nie zapominajmy też o najbardziej świątecznej roślinie – Poinsecji, zwanej również gwiazdą betlejemską. Jej piękne czerwone liście stały się już symbolem Świąt. Bożonarodzeniowe akcenty warto umieścić w całym domu – wianki z jodły na drzwiach, kompozycje z szyszek czy lampek na stoliku (na zdjęciu poniżej – piękna dekoracja z Tchibo) czy śniegowe kule w pokojach najmłodszych.

Choinki przystrojone w migoczące lampki cudownie wyglądają nie tylko w domu, ale też w ogrodzie. Przydomową przestrzeń można również ożywić figurkami – Mikołaja, reniferów, skrzatów i elfów. W oknach natomiast świetnie prezentować się będą świetlne kurtyny, które można nabyć m.in. w Bricomarche i Praktikerze.

Przy tak ogromnym wyborze, jaki prezentują sklepy, z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie. Piękne ozdoby wprowadzą nas w dobry nastrój, a każdy dzień będzie radosnym oczekiwaniem na święta Bożego Narodzenia.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Informacje o najlepszych ofertach będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: dekoracje, prezenty, święta, zakupy, grudzień

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie