Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.11
2012
1209

Kupuj przez Internet!

Kupuj przez Internet!

Lubicie robić zakupy? Ciekawą propozycją, którą w dzisiejszych czasach oferuje nam Internet, są zakupy on-line.

Sprzedaż wirtualna w XXI wieku jest bardzo popularna. Co raz więcej osób decyduje się na taki sposób zakupów. W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, zakupy on-line pozostają idealnym rozwiązaniem. Pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i wybrać interesujące nas produkty bez potrzeby wychodzenia z domu. Mimo zalet, które towarzyszą takim zakupom, niektórzy wciąż mają wiele obaw, by się na taką formę kupowania zdecydować.

A zakupy internetowe niosą ze sobą same korzyści. Poza wspomnianym już oszczędzeniem własnego czasu, mamy ten komfort, że kupując, siedzimy w zaciszu własnego domu. Nie musimy stać w gigantycznych kolejkach, denerwować się na sprzedawców, irytować się zachowaniem innych klientów i wszystkimi innymi okolicznościami, które towarzyszą zwykłym zakupom. Czas, który poświęcilibyśmy na zakupy w tradycyjnych sklepach, zostaje skrócony do minimum. Poza tym mamy pewność, że nie kupimy niczego pod wpływem impulsu. Na spokojnie możemy przemyśleć swój zakup, porównać marki, ceny itd. Kiedy jesteśmy już pewni, czego potrzebujemy, wystarczy kilka kliknięć myszką i wybrany przez nas produkt, po chwili jest już w naszym wirtualnym koszyku.

Portal Promocyjni.pl wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników Internetu. Na stronie serwisu znajdziemy bogatą ofertę gazetek i katalogów zarówno dużych sieci handlowych, jak i małych sklepów. Nowością, którą wprowadzamy, jest możliwość zakupów wybranych produktów przez Internet. Tej formy kupowania nie należy się obawiać,  gdyż jest bardzo prosta. W ofercie zakupów on-line serwis proponuje wybór produktów takich sklepów jak: Tchibo, Orange, RTV EURO AGD, Husqvarna czy HP.

                       

                                               

Procedura kupowania jest bardzo łatwa i przejrzysta, a przedstawiona krok po kroku na pewno przekona do siebie szersze grono odbiorców. Należy wejść na stronę Promocyjni.pl i wybrać zakładkę „Gazetki”. W ten sposób otwieramy przeglądarkę gazetek promocyjnych oferowanych przez nasz serwis. Następnie należy kliknąć w zakładkę „Zakupy w Internecie”, a w rezultacie wyświetlą nam się gazetki sklepów, których asortyment możemy kupować on-line. Wybieramy interesującą nas gazetkę danej sieci i klikamy na nią. Wówczas otworzy nam się przeglądarka gazetki. Następnie wybieramy interesujący nas produkt i klikamy w czarny dymek z linkiem, który pojawi się przy nim. W tym momencie zostaniemy przekierowani na stronę sklepu internetowego, na której możemy dokonać bezpośredniego zakupu.

Warto korzystać z możliwości zakupów internetowych.  Jest to naprawdę ogromna wygoda. Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do zakupów w Internecie, zapraszamy na nasz portal Promocyjni.pl. Zobaczycie, jak w łatwy i szybki sposób dokonuje się zakupów za pośrednictwem naszego serwisu!

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji o najnowszych promocjach i przecenach, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Wybrane oferty będą przychodzić bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową!

Kategorie: Poradnik
Tagi: e-zakupy, internet, nowe technologie, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie